علمی و فناوری

ZMI شارژر دوتایی USB zPower 30W را با 59 پوند (8 دلار)

ZMI متوقف نمی شود تا محصولات ما را تحت تأثیر قرار دهد. شارژر 65W USB-C Power Delivery که هزینه آن کمتر از 30 دلار است شگفت آور است. همچنین یک بانک قدرت قدرتمند PowerPack 20K Pro وجود دارد که همچنین از شارژ سریع 65W پشتیبانی می کند. اکنون آنها با شارژر دوگانه USB zPower 30W دو برابر هستند که کمتر از 10 دلار قیمت دارد.

 ZMI zPower 30W شارژر دو USB USB

این شارژر طراحی مشابهی با شارژر USB-C 65W خود دارد – دو تنی مات و براق پایان. همچنین بسیار کوچک است. 28٪ کوچکتر از شارژر 30W خود اپل است.

درگاه ها در بالا هستند – یک درگاه USB Type-C و یک درگاه USB کاملاً بزرگ. درگاه USB-C حداکثر توان خروجی 30W دارد در حالیکه پورت USB-A حداکثر توان 27W را دارد. اگر از هر دو پورت به طور همزمان استفاده می کنید ، حداکثر توان مصرفی 24W با هم را به دست می آورید.

همچنین بخوانید:  راهنمای خرید کاربردی سلام نو

 شارژر دوگانه USB ZMI zPower 30W

ZMI می گوید شارژر دوگانه USB zPower 30W تراشه هوشمند که به طور خودکار بهترین ولتاژ شارژ هر دستگاه متصل به آن را تعیین می کند. اقدامات امنیتی بسیاری از قبیل ولتاژ بالا ، ولتاژ کم ، جریان زیاد و محافظت از جریان کم نیز وجود دارد. این دستگاه از دستگاه های Android و همچنین iPhone iPhone 8 ، iPhone 8 Plus ، iPhone Xr ، iPhone Xs و iPhone 11 Pro در میان دیگران پشتیبانی می کند. شارژر دو USB USB zPower 30W با قیمت 59 پوند (8 دلار) و در حال حاضر برای خرید در Tmall در دسترس است.

همچنین بخوانید:  تلفن گل سرسبد Xiaomi Redmi با دوربین 48 مگاپیکسلی که در ماه ژانویه 2019 به راه انداخت

[19659019]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image