علمی و فناوری

Xiaomi Mi Note 10 و Mi Mix 3 5G اکنون از TWRP رسمی پشتیبانی می کنند

Team Win Recovery Project یا TWRP برای کوتاه مدت نقش مهمی در انجمن تعدیل کننده Android بازی می کند. برای تهیه پشتیبان و نصب رام ها و مودهای سفارشی در تلفن های هوشمند و تبلت ها ضروری است. به عنوان یک پروژه منبع باز ، بازیابی TWRP برای دستگاه های مختلف در دسترس است و اکنون Xiaomi Mi Note 10 و Mi Mix 3 5G نیز پشتیبانی رسمی را به دست می آورند.

 TWRP Logo

بازیابی سهام در دستگاه های اندرویدی ویژگی های محدود آنها فقط برای نصب نرم افزار رسمی نصب شده طراحی شده اند. بنابراین ، بازیابی های سفارشی به تصویر آمدند و TWRP محبوب ترین است.

این بازیابی ها می توانند از تمام پارتیشن دستگاه پشتیبان تهیه کنند و حتی در صورت نیاز می توانند آنها را بازیابی کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین قادر به نصب نرم افزار غیر OEM مانند ROM ها و مودهای سفارشی هستند. نسخه های اصلاح شده TWRP همچنین می تواند را قادر به بوت شدن دوگانه در برخی دستگاه ها کند.

اکنون به عنوان TWRP پشتیبانی رسمی از Xiaomi را می دهد Mi Note 10 و Mi Mix 3 5G ] (اولین تلفن هوشمند 5G شرکت) ، کاربران این دستگاه ها در نهایت می توانند از مزایای بازیابی رسمی سفارشی بهره مند شوند. با این حال ، آنها برای نصب آن نیاز به باز کردن قفل راه انداز گوشی های خود برای اولین بار دارند.

پس از نصب TWRP ، کاربران دستگاه های فوق می توانند از سهام خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. MIUI ROM ، نصب ROM ها و حالت های سفارشی مورد نظر خود یا حتی جدیدترین ROM پایدار یا بتا MIUI Recovery را نصب کنید.

اگر از هر یک از این دستگاه ها استفاده می کنید و می خواهید TWRP را روی آن امتحان کنید ، سپس آن را از لینک موجود در زیر بارگیری کنید.

بارگیری رسمی TWRP برای Xiaomi Mi Note 10

بارگیری رسمی TWRP برای Xiaomi Mi Mix 3 5G

همچنین بخوانید:  هر آنچه باید درباره آپدیت می 2019 یا 19H1، ویندوز 10 بدانید

( از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image