علمی و فناوری

Xiaomi Mi 9 با سریعترین سنسور اثر انگشت در نمایشگاه هنوز رتبهدهی نشده است

Xiaomi همه چیز را برای راه اندازی گوشی هوشمند گل سرسبد خود – Xiaomi Mi 9 در روزهای آینده و قبل از اینکه شرکت رسما این دستگاه را معرفی کند، Xiaomi و مدیران آن تایید ویژگی های گوشی برای ساخت مخفیانه است.

In آخرین نسخه، Xiaomi رئیس جمهور لین بین نشان داد که Mi 9 با یک سنسور اثر انگشت در نمایش ارائه خواهد شد که سریعترین در هر گوشی هوشمند است. او اضافه کرد که این شرکت نسل پنجم سنسور اثر انگشت روی صفحه را انتخاب کرده است.

 Mi 9 با

در حالی که نور از مزایای این اثر انگشت نسل بعدی در صفحه نمایش را نادیده می گیرد سنسور، لین بین گفت که این میزان 25 درصد سریعتر از سنسورهای اثر انگشت نسل گذشته ارائه شده در دستگاه های دیگر خواهد بود. علاوه بر این، وی همچنین نشان داد که برای موارد مخصوص استفاده مانند انگشت های خشک و دمای پایین بهینه شده است، که به نوبه خود باعث افزایش سرعت بازشدن در مقایسه با نسل قبلی می شود.

همچنین بخوانید:  بهترین دسرهای استانبول را در کجا امتحان کنیم؟

همچنین در حالت شبانه که روشنایی ناحیه شناسایی اثر انگشت به طور خودکار بسته به محیط زیست تنظیم می شود. این شرکت همچنین تصمیم گرفته است که منطقه باز شدن را در مقایسه با نسل قبلی افزایش داده و جایگاه جایگاه نیز تغییر داده شود. این امر برای ترکیب تجربه با سنسور اثر انگشت سنتی انجام می شود.

 Xiaomi Mi 9 display

اخیرا لی جون، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Xiaomi، نشان داد که Mi 9 40 درصد چانه کوچکتر در مقایسه با سلف خود و نمایش پیکر آبشده گوشی هوشمند خواهد شد 90.7 درصد نسبت صفحه به بدن

Xiaomi استفاده از 6.4 اینچ HD کامل + نمایشگر AMOLED که توسط سامسونگ عرضه شده است. همچنین دارای 103.8 درصد NTSC رنگ فوق العاده گسترده ای و تا 600 نیت روشنایی است. همچنین یک دسته از بهینه سازی ها برای سناریوهای مختلف استفاده از حالت شب و حالت بازی وجود دارد. این گزارش همچنین نشان می دهد که نمایشگر Mi 9 با Corning Gorilla Glass 6 محافظت می شود و همچنین دارای گواهینامه حفاظت چشم است. موسسه مهندسان برق آلمان. این دستگاه پردازنده Qualcomm Snapdragon 855، دوربین های عقب سه گانه و یک باتری 3500mAh با شارژ سریع 27W را پشتیبانی می کند.

همچنین بخوانید:  افزایش آمار تلفات جانی عابران پیاده در تصادفات آمریکا

ادامه مطلب: VP VPC تایید می کند که گوشی هوشمند Redmi با پردازنده Snapdragon 855 طراحی شده است

نوع پایه Xiaomi Mi 9 است که حدود 3000 یوان در حالی که نوع بالایی آن احتمالا بیش از 4000 یوان است. برای اطلاع از اینکه چطور قیمت گوشی گل سرسبد خود و همچنین اطلاعات مربوط به آن در دسترس است، ما باید منتظر رسیدن رسمی هفته آینده باشیم.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image