علمی و فناوری

Xiaomi کاربران Poco F1 را با مسائل لمسی فراخوانی می کند تا مدل های خود را بازگردانند، شاید برای مبادله

Xiaomi به تازگی نسخه به روزرسانی سیستم عامل را به Pocophone F1 ارتقا داد که برخی از ویژگی های جدید و رفع اشکالات را به گل سرسبد ارزان قیمت عرضه کرد. ظاهرا بعضی از مدل های PocoF1 بعد از به روز رسانی با مسائل مربوط به صفحه نمایش لمسی ظاهر شدند. Xiaomi در حال حاضر از چنین کاربران آسیب دیده خواست که دستگاه خود را برای آزمایش بیاورند. این به این دلیل است که چرا چنین مسائلی دارند.

رئیس آلبوم "Pocophone Xiaomi" آلوین تسه این را در یک اعلامیه در توییتر اعلام کرد. او افشا کرد که این شرکت به دنبال مدل هایی است که در حال حاضر با مسائلی مانند انجماد صفحه، لمس فانتوم و لمس به طور کلی در معرض آلودگی هستند.

همچنین بخوانید:  نشانه هایی از وجود آب در مریخ

پیام «اکنون 10.5.5 پایدار برای POCO F1 منتشر شده است و برخی بهبود در ساخت، منعکس شده است، ما به دنبال تجزیه و تحلیل دستگاه های مواجه هستند که 1) انجماد صفحه 2) لمس شبح 3) لمس عقب افتاده است. ما باید برخی از دستگاه ها را برای آزمایش بیشتر جمع آوری کنیم. "

ما اعتقاد داریم که یک واحد جایگزینی برای صاحبان آسیب دیده صادر می شود، در حالی که Xiaomi از تجزیه و تحلیل آنها استفاده می کند. با این حال، فقط هر کسی واجد شرایط ارسال یک واحد نیست. ابتدا باید شناسه کاربر، اطلاعات تماس، فیلم ها و سایر جزئیات خود را ارسال کنید. هنگامی که این شرکت متقاعد شده است که گوشی شما با دسته بندی مطابقت دارد، تماس گرفته خواهد شد تا ترتیب بازیابی تلفن را

Xiaomi Poco F1 را با یک چیپ ست Snapdragon 845 در سال گذشته به عنوان پرچمدار بودجه مانند مدل Realme. انتظار میرود Poco F2 در سال جاری راه اندازی شود. بنابراین، چیز خوبی است که این شرکت در حال حل و فصل این مسئله است. این امر باعث ایجاد اعتماد به نفس طرفداران برند می شود.

همچنین بخوانید:  با روش‌های پرداخت قبض همراه اول آشنا شوید؛ همراه کارت توضیح می‌دهد

UP NEXT: منحصر به فرد: Xiaomi Mi A3 به زودی به عنوان یک Rebranded Mi CC9e

((19459019) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image