علمی و فناوری

Xiaomi رنج می برد چون حمل کامیون تلفن های Mi در هند غارت شده است

سرقت تلفن یکی از اپیدمی جهانی است که حاضر به رفتن نیست. طبق گزارش مصرف کنندگان، 3.1 میلیون آمریکایی قربانی سرقت گوشی های هوشمند در سال 2013 شدند که از 1.6 میلیون دستگاه در سال 2012 به شمار می آیند. نوع دیگری از سرقت تلفن با حملات فروشگاه های خرده فروشی انجام می شود. تا همین اواخر، ما هرگز تصور نمی کردیم که کامیونها تلفن های همراه را هدف از دزدی ها قرار دهند؛ چرا که کامیون ها معمولا نامعلومند. اما در هند، آن را به سرعت تبدیل شدن به یک چیز است.  xiaomi

حمل و نقل کامیون Xiaomi تلفن های همراه گزارش شده است در هند غارت داده شده است. کامیون که حملات تلفنهای همراه را به ارزش Rs 1 crore حمل کرد به کلکته از شهر سری سیتی منتقل شد. سرقت در یک کامیون خالی که در آن راننده مدتی متوقف شده بود برای مدت زمان استراحت به سر برد. سپس راننده مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به یک درخت گره خورده و سپس کامیون خود را دور برد. به گزارش خبرگزاری ها، افراد ناخوشایند که گفته می شود حدود چهار نفر هستند، خودرو را در یک روستای نزدیک متوقف کردند و آنها تلفن های همراه را به یکی دیگر از خودروهای ناشناس شناسایی کردند و با خرابکاران فرار کردند. محققان محلی دریافته اند که راننده در ارتباط با درخت، او را نجات داد و به پلیس اطلاع داد که به دنبال اقدام برای کشف کامیون است.

همچنین بخوانید:  بررسی کتاب عکس Picaboo: به طور کلی مناسب است، اما بازتولید عکس ناسازگار است

همچنین می توانید بخوانید: Xiaomi Trumps سامسونگ به عنوان برند برتر اسمارتفون هند – Counterpoint [19659004] نیروی پلیس هند در حال بررسی حادثه ای است که به اعتقاد آنها پیش از آن برنامه ریزی شده است و مشکوک به همکاری شرکت "داخلی" است. کامیون یک علامت نادیدنی بود، بنابراین احتمال دارد که دزدان قبل از اینکه در داخل چه اطلاعاتی داشته باشند داشته باشند. ما امیدواریم که جرم به زودی رفع شود، اما تا آن زمان، Xiaomi India ممکن است مجبور به پروتکل های امنیتی سخت تر برای حمل بار خود باشد.

( source )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image