علمی و فناوری

Xiaomi راهپیمای کوله پشتی کامپیوتری Mi Bumblebee را مانند یک کوله پشتی شکل می دهد

همکاری Xiaomi با Hasbro، صاحب ترانسفورمر حق رای دادن به سال 2016، زمانی که هر دو شرکت برای انتشار یک ربات ترانسفورماتور که می تواند تبدیل به یک تابلو پلاستیکی Mi Pad تبدیل شود. Xiaomi در حال حاضر توسط Hasbro مجوز گرفته شده است تا کولهپشتی کامپیوتری Mi Bumblebee را تولید کند که مانند Bumblebee شکل گرفته است. در مورد شما نمی دانید، Bumblebee شخصیت ربات داستانی از حق رای دادن ترانسفورماتور است. در اکثر نسخه ها، Bumblebee یک زبانه کوچک و زرد با نوارهای Autobot است. این شخصیت پس از Bumblebee نامگذاری شده است، یک زنبور عسل سیاه و سفید زرد که الگوی طرح رنگ آن است.  Xiaomi mi کوله پشتی خرگوش

همچنین بخوانید:  ZTE از ساعت هوشمند نوبیا آلفا با نمایشگر انعطاف‌پذیر رونمایی کرد

کوله پشتی کوله پشتی Xiaomi دارای یک بدن خنک و سفت با پوسته دو لایه محافظ ویژه در طراحی ارگونومیک. همانطور که گفته شد، طراحی توسط Bumblebee در ترانسفورماتور الهام گرفته شده و دارای یک عنصر تیز و یک بدن سخت انحنا با قدرت بالا و فضای اضافی بزرگ است. با داشتن ظرفیت داخلی 16 لیتر، کوله پشتی مناسب است.

محدوده آن 53x35x16 سانتیمتر است و سطح آن دوغاب با ترکیبی از مواد پلیمری با قدرت بالا و EVA است. این طراحی شامل یک زیپ پنهانی است که در پشت قرار دارد. بند شانه با بند چرمی با بند چرمی ساخته شده است. در داخل، یک کامپیوتر جداگانه ساخته شده از مواد کشمیر وجود دارد و می تواند به آسانی یک لپ تاپ 15.6 اینچ داشته باشد و دارای جیب های ذخیره سازی چند منظوره است. پارتیشن های دیگر که قابل جدا شدن هستند و طراحی شده اند برای پاسخگویی به نیازهای مختلف ذخیره سازی وجود دارد.

همچنین بخوانید:  معرفی کتاب Radical Candor اثر کیم اسکات

همچنین می توانید بخوانید: Xiaomi رسما MIJIA Photo Printer را با قیمت 499 یوان (73 دلار) عرضه می کند

Mi Bumblebee کوله پشتی کامپیوتر در Beetle Yellow و Armor Gray در دسترس خواهد بود. این قیمت با قیمت 539 یوان (79 دلار) عرضه می شود. Xiaomi هنوز مشخص نیست که کوله پشتی به فروش می رسد.

((19459012) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *