علمی و فناوری

Xiaomi برای راه اندازی مدل های تلویزیون جدید خود را در تاریخ 23 آوریل

Xiamoi یکی از آن مارک ها است که در فواصل منظم، مدل های جدیدی از محصولات خود را در بازار عرضه می کند. در کنار گوشی های هوشمند، این شرکت توانسته است خود را در بازار تلویزیون تاسیس کند.

اخیرا Li Xiaoshuang، مدیر کل تلویزیون Xiaomi، را نشان داد که محصولات جدید Xiaomi TV برای کاربران در دسترس خواهد بود پایان ماه جاری در حال حاضر، شرکت با تأیید یک پوستر جدید که تاریخ راه اندازی را نشان می دهد، تایید شده است.

 Xiaomi TV 23 آوریل

Xiaomi یک پوستر برای این رویداد که در تاریخ 23 آوریل منتشر شده است ، جایی که این شرکت محصولات جدید خود را برای بهار 2019 راه اندازی خواهد کرد. در حالی که در مورد مدل های پیشنهادی تلویزیون Xiaomi بسیار کم نیست، گزارش می شود که این شرکت بر قسمت زیبایی شناسی تلویزیون در قسمت پشتی تمرکز خواهد کرد. به طور گسترده ای نادیده گرفته می شود.

همچنین بخوانید:  صدور مجوز واردات خودروهای کارکرده با کاربری تاکسی و اتوبوس

دستگاه های هوشمند تلویزیون شرکت معمولا دارای قاب های نازک تر هستند و به زیبایی زیبایی نگاه می کنند. در حالی که مشخص نیست که این شرکت در حال برنامه ریزی در این زمان با مدل های جدید تلویزیون است، گفته می شود آماده تعجب کاربران آن است.

برجسته از دستگاه های تلویزیون شرکت است که سیستم عامل است که یک نسخه سفارشی ساخت در بالای Android . این ویژگی رابط کاربری PatchWall است که با توصیه محتوا بهبود یافته بر اساس تعامل کاربر همراه است. کاربران می توانند در هنگام استفاده از PatchWall به سرعت به فیلم ها، سریال ها و موسیقی دسترسی پیدا کنند.

همچنین بخوانید:  گرمای شدید تابستانی استرالیا، پژوهش‌های آب‌وهوایی را سرعت بخشید

مدل جدید تلویزیون Xiaomi در 23 آوریل در چین راه اندازی می شود. در حالی که دسترسی به اطلاعات جهانی هنوز ناشناخته است، محصول را می توان در بازار هند عجله کرد، جایی که این شرکت با استفاده از مدل های تلویزیونی خود موفق می شود.

ادامه مطلب: Xiaomi 44 محصول غیر تلفنی را فقط در 3 ماه، اثبات آن بیش از یک شرکت تلفن است

سال گذشته، عملکرد Xiamoi با توجه به سهم بازار در هند بسیار چشمگیر بود. در سال 2018 دومین رتبه را در بازار به دست آورد و همچنان با نام تجاری پیشرو در سال 2018 در سه ماهه چهارم با رشد 112 درصدی در سال گذشته قرار داشت.

همچنین بخوانید:  لکسوس LS 500 سری اینسپریشن رونمایی شد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image