علمی و فناوری

Xiaomi انتشار اولین تیزر رسمی برای Mi 9T؛ Redmi K20 رونمایی نشده است

سری Redmi K20 دیروز در چین راه اندازی شد، اما قبل از آن، اخبار موجود در دسترس بودنش در سراسر جهان قرار داشت. در حالی که برخی گفته اند که K20 Pro به عنوان POCO F2 راه اندازی خواهد شد، برخی دیگر گفتند که این دو گوشی حتی نام خود را حتی در خارج از چین حفظ خواهند کرد، اما یکی دیگر از منابع اعلام کرده است که آنها به عنوان Xiaomi Mi 9T و Mi 9T Pro در برخی از نقاط اروپا راه اندازی خواهند شد. Xiaomi نام جدید Mi 9T را تأیید می کند اما شایعه ای را مبنی بر اینکه این محصول به صورت رندر شده است رد می کند Redmi K20 / Redmi K20 Pro

همچنین بخوانید:  لکسوس NX300 Black Line رونمایی شد

 Xiaomi Mi 9T [19659003] تیزر که در صفحه توییتر رسمی خود به اشتراک گذاشته شده، یک گوشی با طراحی مشابه با کنونی <a href= Mi 9 را نشان می دهد. دوربین ها در سمت چپ گوشی قرار دارند و نه در مرکز مانند Redmi K20. با این حال، در صفحه نمایش خود را برای دوربین جلویی ندارد.

عنوان می گوید "K، I یا T … کدام نامه شما برای جدیدترین عضو خانواده Mi9 خود را انتخاب کنید؟ چرا؟". "T" در میان نامه های پیشنهاد شده وجود دارد و ما در حال حاضر می دانیم یک تلفن به نام Mi 9T شده است گواهی شده در تعدادی از کشورها . این امر می تواند نتیجه گیری کند که دستگاه در تیزر در واقع Mi 9T است.

همچنین بخوانید:  نقشه داخلی نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ به سرویس نفشه و مسیریاب بلد اضافه شد

The hashtag #PopUpInStyle همچنین اشاره می کند که تلفن دارای یک دوربین پویا به نام Selfie همانند سری Redmi K20 خواهد بود. با این حال، ما به شدت معتقدیم که ماژول می تواند از وسط دستگاه خارج شود و نه از طرف همانند سری Redmi K20.

دیدن Mi 9T عملا Mi 9 با صفحه نمایش جدید و پاپ آپ دوربین خصوصی، مشخصات آن تا حد زیادی مشابه خواهد بود اگر نه یکسان با Mi 9 است. بنابراین، انتظار می رود ظرفیت باتری کمتر از Redmi K20، شارژ بی سیم، و یک جک صوتی از دست رفته.

((19459019) منبع )

UP NEXT: Poco F2، Poco F2 Pro می تواند به هند برسد

همچنین بخوانید:  فیلیپس از لامپی با قدرت تابش داده در سرعت ۲۵۰ مگابیت‌برثانیه رونمایی کرد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image