علمی و فناوری

xFyro xS2 True Wireless Earbuds Review: Earbuds بزرگ که شما نیاز به یک نگاه داشته باشید

با محبوبیت earbuds بی سیم واقعی، تولید کنندگان بسیاری شروع به تحقیق در مورد چگونگی جذب earbuds بی سیم. چند روز پیش xFyro xS2 True Wireless Earbuds را داشتیم و می توانستم آن را جذب کنم. بررسی xFyro xS2 را بررسی کنید.

Design

xFyro xS2 متفاوت از سایر earbuds های بی سیم است. از نظر کلی، xS2 طراحی سیلندر تتراگونال را تصویب می کند که گوشه های مغناطیسی را با دو انگشت مغناطیسی تنظیم می کند و بدن اصلی سیلندر تتراگونال شارژ است. احساس لمس عالی است، به عنوان بخش اصلی از xS2 از آلومینیوم حق بیمه ساخته شده است، که سرد و راحت است. ورودی شارژ و خروجی شارژ هر دو طرف مورد شارژ قرار می گیرند که مواد سیلیکونی هستند. ورودی شارژ، پورت میکرو USB، کنار یک چراغ نشانگر LED قرار میگیرد. پورت خروجی شارژ در طرف دارای لوگوی xFyro تنظیم شده است. پورت USB-A نیز توسط یک درب با یک کلمه OUT پوشیده شده است. و یک دکمه قدرت در کنار خروجی شارژ وجود دارد.

بیایید نگاهی به گوش هایمان بیاندازیم. گوشواره ها با دکمه فیزیکی به نام Home Key می باشند و یک نشانگر روی earbud وجود دارد. من فکر می کنم برای من آسان تر از استفاده از earbuds بی سیم به دلیل دکمه است. هنگامی که شما موسیقی را پخش می کنید، دکمه L یا R تنها به معنای پخش / مکث است. دوبار ضربه بزنید تا آهنگ قبلی / بعدی، سه بار ضربه بزنید تا صدای پایین / افزایش یابد. آنها همچنین دارای یک عملکرد جالب هستند، هنگامی که دکمه L یا R را نگه دارید، باید از Google+ یا Siri بیدار شوید.

همانطور که گوشه های مغناطیسی در مورد شارژ نصب می شود، تماس شارژ بر روی پوسته سیلیکون گوش علاوه بر این، xS2 دارای یک میکروفون داخلی است. بنابراین، میتوانید از آنها برای برقراری تماس تلفنی با استفاده از دست استفاده کنید.

Performance

همچنین بخوانید:  ماهوت بیش از ۱۲۰ هزار پوسته برای گجت‌های هوشمند ارائه می‌دهد

شما باید در مورد کیفیت صدا کنجکاو باشید. شخصا، من فکر می کنم آنها خوب به نظر می رسند. من آهنگ های زیادی با اشعار و همچنین موسیقی پیچیده ای را برای بررسی عملکرد آنها بازی کردم. اگر چه آنها دارای حداقل میزان تحریف در اوج هستند، عملکرد کلی خوب است. xS2 دارای یک صدای استریو غنی است و هر یادداشت واضح و روشن است. باس قدرتمند نیست که گوش من را بترساند، اما من طرفدار باس نیستم. بنابراین، من فکر می کنم که باس برای من مناسب است. و البته، آنها به خوبی انجام می دهند، اما به طور منظم، آنها یک نقطه shinning نیست.

آنچه که من باید بگویم این است که earbuds آسان به سقوط است. در راه من به کار، مجبورم بارها و بارها آنها را بارور کنم. اگر شما بخواهید آنها را به ورزش بپوشانید، باید آن را فکر کنید.

xS2 دارای پشتیبانی بلوتوث 5.0 و 33ft (10m) بلوتوث است. مورد شارژ توسط 850mAh سوخت و earbuds xS2 با ظرفیت باتری 45mAh. آنها می توانند برای مدت زمان حدود 8 ساعت با استفاده از یک بار استفاده شوند که برای استفاده روزانه کافی است. اگر با مورد شارژ استفاده کنید، زمان پخش می تواند تا 50 ساعت باشد. این فوق العاده است

در نتیجه، xFyro xS2 یک هدفون عالی است که برای کسانی که می خواهند یک earbuds بی سیم بی سیم درست کنند، مناسب است. با این حال، اگر شما از طرفداران ورزش بزرگ هستید و می خواهید آنها را به ورزش بپوشانید، لطفا فکر کنید.

همچنین بخوانید:  دانشمندان راهی برای نجات گربه شرودینگر یافته‌اند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image