علمی و فناوری

WWDC 2020 اپل در ماه ژوئن با یک قالب آنلاین کاملاً جدید آغاز می شود

کوپرتینو ، کالیفرنیا – اپل امروز اعلام کرد که میزبان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان جهانی خود در ماه ژوئن خواهد بود. WWDC 2020 اکنون در سی و یکمین سال خود یک فرمت کاملاً جدید آنلاین با محتوا را برای مصرف کنندگان ، مطبوعات و توسعه دهندگان به طور یکسان شکل خواهد گرفت. این رویداد آنلاین فرصتی خواهد بود برای میلیون ها نفر از توسعه دهندگان خلاق و نوآور ، برای دسترسی سریع به آینده iOS ، iPadOS ، macOS ، watchOS و tvOS ، و درگیر ساختن مهندسان اپل در هنگام کار برای ساختن تجربیات برنامه ای که باعث غنی سازی زندگی اپل می شود. مشتریان در سراسر جهان.

Phil Schiller ، معاون رئیس جمهور ارشد اپل در بازاریابی جهانی گفت: “ما WWDC 2020 را در ماه ژوئن به شیوه ای ابتکاری به میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر جهان تحویل می دهیم و کل جامعه توسعه دهندگان را با یک تجربه جدید همراه می کنیم.” وی گفت: “وضعیت سلامتی فعلی ما را ملزم ساخته است که ما یک قالب جدید WWDC 2020 ایجاد کنیم که یک برنامه کامل را با یک سخنرانی و جلسات آنلاین ارائه دهد ، و یک تجربه یادگیری عالی را برای کل جامعه توسعه دهنده ما ، در سراسر جهان ارائه می دهد. ما تمام جزئیات را در هفته های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت. ”

همچنین بخوانید:  نسل دوم موتورسیکلت برقی لیتو سورا رونمایی شد

کریگ فدریگی ، معاون ارشد مهندسی نرم افزار اپل گفت: “با تمام محصولات و فن آوری های جدید که ما روی آن کار کرده ایم ، WWDC 2020 بزرگ خواهد بود.” “من مشتاقانه منتظر هستم که توسعه دهندگان ما کد جدید را به دست آورند و از طرق کاملاً جدیدی با مهندسین اپل در ساخت فن آوری ها و چارچوبی که آینده را در همه سیستم عامل های اپل ایجاد می کند ، در تعامل باشند.”

برنامه WWDC 2020 کل جامعه توسعه دهنده جهانی اپل را ارائه می دهد – که هم اکنون بیش از 23 میلیون برنامه نویس ثبت شده در بیش از 155 کشور و منطقه را شامل می شود – و نسل بعدی توسعه دهندگان برنامه با بینش و ابزار لازم برای تبدیل ایده های خود یک واقعیت. اطلاعات برنامه اضافی از این لحظه تا ژوئن از طریق ایمیل ، در برنامه Apple Developer و در وب سایت Apple Developer به اشتراک گذاشته می شود.
همچنین بخوانید:  10 کار جالب که می توانید با دستگاه های Google Home انجام دهید

اپل همچنین اعلام کرد که 1 میلیون دلار به سازمانهای محلی سان خوزه برای جبران خسارت درآمدی ناشی از قالب جدید آنلاین WWDC 2020 متعهد خواهد شد.

فروشگاه برنامه امن ترین و پرتحرک ترین بازار برنامه جهان است که بیش از نیم میلیارد نفر هر هفته از آن بازدید می کنند. این امن ترین مکان برای یافتن نرم افزار برای کاربران باقی مانده است و در 155 کشور و منطقه به توسعه دهندگان در همه اندازه دسترسی پیدا می کند. توسعه دهندگان بیش از 155 میلیارد دلار از زمان آغاز به کار فروشگاه App در سال 2008 درآمد کسب کرده اند. WWDC 2020 با داشتن یک پایه فعال فعال بیش از 1.5 میلیارد دستگاه اپل ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با ایجاد تجربه های جدید مناطقی از جمله واقعیت افزوده ، یادگیری ماشین ، سلامتی و تناسب اندام ، اتوماسیون منزل و موارد دیگر.

همچنین بخوانید:  اپل برای ساخت نسل بعدی نرم‌افزار چندرسانه‌ای خود برای ویندوز آماده می‌شود

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image