علمی و فناوری

WUUK ادعا می کند "پیشرفته ترین درب هوشمند جهان"

امروزه هر دستگاه نسخه هوشمند خود را دارد و مطمئناً ، می توان از درب های درب استفاده نکرد. در حال حاضر بسیاری از درب های هوشمند قابل توجه مانند Nest Hello و Ring 2 وجود دارد اما فضای بیشتری برای اطلاعات بیشتر وجود دارد. WUUK Labs تلاش خود را در این زمینه با کمپین جمع آوری سرمایه گذاری WUUK Smart Doorbell در Indiegogo انجام می دهد و همانطور که آنها ادعا می کنند ، این پیشرفته ترین زنگ هوشمند هوشمند در جهان است.

 WUUK

این دستگاه فقط در 20 دقیقه بودجه کامل دریافت کرد. هنوز هم با گذشت 16 روز از زمان پایان فعالیت ادامه دارد. با قضاوت از ویژگی های این ، پیشرفته ترین تلفن هوشمند در جهان در مقایسه با مدل های مشهور بازار است. همچنین ، بسیار مقرون به صرفه تر از این مدل ها ، تقریباً 4 برابر ارزانتر است!

همچنین بخوانید:  خودرو جدید و ۱.۳ میلیون دلاری بنتلی تا پایان سال ۲۰۱۹ معرفی می‌شود

 WUUK

یکی دیگر از مزیت های WUUK ، تنظیم آسان و سریع آن است زیرا هر صاحب خانه می تواند WUUK را به راحتی و با استفاده از پیچ های نصب شده یا دو طرفه نصب کند. نوار. می توانید در راس برق برای سیم وصل کنید یا به راحتی باتری داخلی را تا 8 ماه خاموش کنید. البته ، این برای آزادی مطلق بی سیم است.

 WUUK

WUUK همچنین می تواند به عنوان یک دوربین نظارتی عمل کند زیرا در هنگام تشخیص کسی که در کنار شماست حرکت را تشخیص می دهد و شما را سریعاً با سرعت سریع بیدار 0.35s به شما اعلان می فرستد. . می توانید دوربین را برای گفتن سلام باز کنید ، یک پاسخ از پیش ضبط شده ارسال کنید یا به سادگی وضعیت را کنترل کنید. به این ترتیب ، شما همیشه می دانید چه چیزی در خارج از درب شما اتفاق می افتد. شما می توانید تمام جزئیات و پیشنهادات Early Bird را در صفحه کمپین مشاهده کنید.

همچنین بخوانید:  پردازنده‌ها چگونه طی ۴۰ سال گذشته تغییر کرده‌اند؟

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image