علمی و فناوری

WhatsApp Business ویژگی "کاتالوگ" را می دهد. WhatsApp Pay ممکن است در هند راه اندازی نشود

فیس بوک همچنان ویژگی های WhatsApp را غرق می کند. به تازگی ، این شامل [ توانایی باز کردن قفل برنامه با اثر انگشت خود به عنوان یک معیار حفظ حریم خصوصی شد. اکنون ویژگی جدیدی به نام Catalogs برای نسخه Business این برنامه در دست تولید است.

یک نسخه تجاری از واتس اپ به نام WhatsApp Business برای کسانی که از برنامه پیام رسانی برای مشاغل کوچک استفاده می کنند وجود دارد. این نرم افزار علاوه بر ویژگی های خاص ، دارای تمامی ویژگی های نسخه استاندارد است تا دسترسی به مشتریان شما یا دستیابی آنها به شما راحت تر باشد. ویژگی جدید Catalogs اکنون به شما امکان می دهد کارهای بیشتری انجام دهید.

 مدیر کاتالوگ واتساپ

با استفاده از Catalogs ، شما به معنای واقعی کلمه می توانید با قیمت و اطلاعات مربوط به کالاها ، کاتالوگ محصولات شما بفروشید. به این ترتیب ، شما مجبور نیستید مشتری را با ارائه جزئیات (تصاویر ، مشخصات و غیره) موارد یا خدماتی که ارائه می دهید به عقب و جلو بروید. این نه تنها برای صاحب مشاغل مفید است بلکه باعث می شود آن را آسان تر کرده و باعث صرفه جویی در وقت مشتری های آینده شود.

همچنین بخوانید:  توییت های جدید ترامپ علیه گوگل

کاتالوگ ها در برزیل ، آلمان ، هند ، مکزیک ، انگلیس تحت آزمایش است. در حال حاضر ، و ایالات متحده ، اما انتظار می رود که در آینده در سطح جهانی از بین برود.

در اخبار مرتبط ، به نظر می رسد WhatsApp Pay آن را یک دیوار آجری در هند دارد. بانک مرکزی هند (RBI) به دیوان عالی کشور اطلاع داده است که خدمات پرداخت مطابق با هنجارهای محلی سازی داده های هند مطابقت ندارد ، از این رو این شرکت ملی پرداخت ملی هند (NPCI) را برای جلوگیری از راه اندازی این سرویس ، که تاکنون بوده است ، راهنمایی کرده است. اکنون تحت محاکمه چندین ماهه روی رابط پرداخت های متحد هند (UPI) اجرا شد.

همچنین بخوانید:  نوآوری انقلابی دنیای سخت‌افزار؛ حذف مادربرد و استفاده از قطعه سیلیکونی واحد

در اوت ، دیوان عالی کشور درخواست کرده بود که بانک ذخیره اطلاعات را در مورد داده های WhatsApp در مورد انطباق محلی اعلام کند. پاسخ RBI ، مورخ 1 نوامبر ، به دادگاه اطلاع داد که این هنجارها را رعایت نمی کند.

ظاهراً گفته می شود WhatsApp عناصر داده های پرداخت را در خارج از هند ذخیره می کند و بیش از مدت زمانی که RBI از طریق بخشنامه صادر کرده است. در تاریخ 26 ژوئن 2019. این داده ها شامل شناسه معاملات و شماره های مرجع بازیابی است. بنابراین تا زمانی که واتس اپ با قانون عمل نکند ، اجازه اجرای کامل آن را نخواهید داشت.

همچنین بخوانید:  قابلیت نوشتن زیرنویس و کپشن‌‌گذاری در مکالمات ویدئویی به اسکایپ اضافه می‌شود

واتس اپ در حال حاضر 1 میلیون کاربر بتا در هند دارد و انتظار می رود تا در نهایت از 400 میلیون کاربر استفاده کند. بتا هنگامی که این کار را انجام دهد ، با Google Pay ، Amazon Pay و Paytm رقابت خواهد کرد.

(منابع: 1 ، 2 )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image