علمی و فناوری

Vansky Bias Lighting برای بررسی HDTV: این نوار روشنایی تعصب ارزان قیمت بسیار جالب است

اگر می خواهید بدون صرف هزینه بیشتر از آنچه ممکن است هنگام ناهار در Chipotle ، به روشنایی تلویزیون تعصب بدهید ، می توانید بدتر از این نوار روشنایی بودجه از Vansky انجام دهید. این نوار نور محبوب LED آسان برای نصب است ، دارای انواع مختلفی از رنگ ها و حالت های نورپردازی است ، و با کمبود کنتراست ظاهری روی صفحه تلویزیون شما ضمن کمک به تسکین فشار چشم ، مدیریت (کم و بیش) را مدیریت می کند. دمای رنگ تنظیم ونسکی سفید برای purists بسیار آبی خواهد بود ، با این حال ، در حالی که تنظیمات روشنایی محدود ، امکان کالیبراسیون دقیق را نمی دهد.

نصب و راه اندازی

نصب نوار روشنایی تعصب 13 دلاری Vansky یک فرایند ساده است. که شبیه به بیشتر مسابقات است. به سادگی نوار نوری 80 اینچی را ببندید ، پشتیبان محافظ را برداشته و سپس آن را به پشت تلویزیون بچسبانید. برای تلویزیونهای کوچکتر از 42 اینچ ، می خواهید نوار را در لبه های صفحه قرار دهید ، یا اگر صفحه نمایش شما 50 اینچ و بالاتر است (تلویزیون سونی من 46 اینچ است ، اما من جلوتر رفتم و دستورالعمل های بزرگتر را دنبال کردم می توانید نوار را به طول ، حدود یک سوم راه از بالا ترتیب دهید. شما می توانید طول اضافی را با یک جفت قیچی قطع کنید ، تا زمانی که مراقب باشید مناطق امن را که روی نوار مشخص شده است ، برش دهید.

همچنین بخوانید:  آی گپ از رابط کاربری جدید خود رونمایی کرد
 روشنایی تلویزیون تعصب vansky به پشت 2 Ben Patterson / IDG

نوار روشنایی تعصب ونسکی پوست و چوب یک نصب سریع است (و آن را در اینجا بین زن و شوهر رقیب سوار شده مشاهده می کنید.)

برای تأمین انرژی چراغ تعصب ، می توانید اتصال USB یکپارچه را به درگاه USB در آن وصل کنید. پشت تلویزیون؛ از نظر تئوریک ، هنگامی که تلویزیون خود را روشن می کنید ، باید روی نوار LED روشن شود. اگر درگاه USB پشت تلویزیون شما متفاوت رفتار می کند ، می توانید از آداپتور AC و RF از راه دور استفاده کنید. همچنین می توانید ریموت جهانی خود را برای کنترل نوار روشنایی Vansky آموزش دهید ، تا زمانی که ریموت شما با دستگاه های RF سازگار باشد.

ویژگی ها و استفاده

نوار روشنایی تعصب Vansky نمی تواند با رنگ های روی صفحه تلویزیون شما همگام شود. ، که با توجه به برچسب قیمت بودجه تعجب آور نیست. نباید این را هم رد صلاحیت دانست. در حالی که برخی از این اثر لذت می برند ، و باعث می شود تصویر به دیواره شما خونریزی کند ، برخی دیگر شکایت دارند که رنگ های همگام شده بیش از حد منحرف هستند و در واقع رنگ ها را روی صفحه تحریف می کنند.

از راه دور Vansky به شما امکان می دهد بین 16 رنگ را انتخاب کنید ، از قرمز و زرد گرفته تا سبز و آبی روشن. می توانید با استفاده از یک جفت دکمه "Color" روی ریموت از طریق هر رنگ چرخش کنید یا یکی از شش دکمه اختصاصی رنگ را فشار دهید. دو دکمه "حالت" یا چراغها را پالس می کنند یا (به طرز ناچیزی) به سرعت هر کدام از چراغ ها را لمس می کنند.

همچنین بخوانید:  PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor v11.4.0
 vansky bias tv TV از راه دور 3 Ben Patterson / IDG

RF از راه دور Vansky به شما اجازه می دهد تا از 16 چرخه بگیرید. رنگ ها و چند حالت روشنایی ، در حالی که تنها پنج مرحله از روشنایی را ارائه می دهد.

از راه دور فقط پنج مرحله از روشنایی را به شما می دهد ، در مقایسه با حدود 60 برای سایر نوارهای روشنایی سوگیری که من آزمایش کرده ام. این به شما اجازه نمی دهد تا از نظر کالیبراسیون روشنایی LED ها ، مانور بیشتری داشته باشید. من کمترین میزان روشنایی را کمی پایین دیدم ، در حالی که مرحله بعدی یک ترد خیلی روشن بود. در پایان ، من به مرحله بعدی تا آخر رسیدم.

عملکرد

من از نظر قابلیت اطمینان کاملاً مشکلی با LED های Vansky نداشتم. آنها مطمئناً به اندازه کافی روشن بودند ، و وقتی که مستقیم به صفحه نگاه می کردم ، به طور محسوسی لرز نمی زدند. (من در دید محیطی خود یک لرز جزئی نشان ندادم ، اما این حتی خیلی عجیب نیست ، حتی با چراغهای تعصب گران تر.) این نوار همچنین توانست در طول مدت آزمایش من به پشت تلویزیون من گیر کند ، بدون هیچ مدرکی در مورد

همچنین بخوانید:  OnePlus 6T McLaren Edition در چین ارزان تر با 4599 یوان (666 دلار)

هنگامی که روشنایی وانسکی را یک قدم بالاتر از پایین ترین تنظیم خود صدا می کردم ، نوار کار مناسب و معقولی را برای تقویت کنتراست ظاهری روی صفحه نمایش من انجام می داد بدون اینکه دزدی در مناطق تاریکتر داشته باشم. جزئیات بسیار هاله نرم همچنین به من کمک می کند تا من را به اندازه آنچه معمولاً انجام می دهم مانع از لرزش در صفحه شوم.

به گفته این ، من از دمای خنک تنظیم LED "سفید" Vansky ناامید شدم. صنعت فیلمبرداری از دمای رنگ 6500K به عنوان استانداردی برای چگونگی نگاه سفید استفاده می کند. تقریباً به طور کلی ، این سایه ای از رنگ سفید است که به نظر می رسد در روز مه آلود ، نور روز است. نوار Vansky به تنظیمات سفید آن خیلی آبی به نظر می رسید ، که باعث می شود تصویر روی صفحه نمایش شما گرمتر از آنچه باشد باید باشد. سایر نوارهای روشنایی تلویزیون تعصب که من آزمایش کرده ام به علامت 6500K بسیار نزدیکتر شده اند ، اما آنها نیز بسیار گران تر هستند.

نتیجه گیری

آنچه را که می پردازید با نوار روشنایی تعصب ونسکی با هزینه بودجه دریافت می کنید. . نصب ، روشن و رنگی بسیار ساده است ، و می توانید از راه دور شامل شده برای چرخش در حالت های مختلف رنگ استفاده کنید. عالی برای پرتاب مهمانی بسیار عالی است ، اما حالت رنگ سفید آن بسیار سردتر از نگاه روز مبهم است که توسط متخصصین کالیبراسیون ویدیو ترجیح داده می شود و این می تواند درک شما از رنگ ها را روی صفحه تلویزیون شما تحریف کند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image