علمی و فناوری

Sophos، Avast هشدار می دهد از ماشین های ویندوز که پس از آخرین پچ مایکروسافت بوت نشدند

سازندگان آنتی ویروس Sophos و Avast هشدار میدهند که نصب یک آپدیت جدید ویندوز ممکن است باعث شود که رایانه های شخصی خود را قفل کنند یا نتوانند بوت شوند.

در اعلامیه دوشنبه، Avast گزارش داد 7 یا ویندوز 8.1 پس از به روز رسانی خاصی از مایکروسافت ویندوز، قفل شده یا منجمد می شوند: KB4493472، KB4493448، KB4493467 و KB4493446. Sophos همچنین شناسایی کرد همان تکه هایی بود که در ریشه برخی از رایانه هایی که هنگام راه اندازی نرم افزار خود Sophos نتوانستند بوت شوند. Sophos مشخصاتی را برای ویندوز سرور نیز نشان داد.

به نظر نمی رسد که کاربران ویندوز 10 بر اساس آنچه که دو شرکت گزارش کرده اند تحت تاثیر قرار گرفته باشند.

همچنین بخوانید:  AT & T اعلام راه اندازی سرویس 5G خود را برای دستگاه های تلفن همراه صورتحساب برای 21 دسامبر اعلام کرد

طبق گفته Sophos، مایکروسافت قبلا مسدود کردن ماشین های ویندوز با Endpoint Sophos نصب شده است. شرکت Avast اعلام کرده است که این شرکت در حال کار بر روی یک تعمیر است: "ما به روز رسانی های مایکروسافت را توسعه دادیم که باید این مسئله را حل کند و عملکرد کاربران را بازگرداند."

Avast گفت که به روز رسانی های میکروتیک باید به صورت خودکار انجام شود. کاربران مجبور خواهند بود که کامپیوتر خود را حدود 15 دقیقه بگذارد، که در طی آن به روز رسانی باید اثر بگذارد. اگر این کار نمی کند، Avast توصیه می کند که دستگاه را به حالت Safe Mode راه اندازی مجدد و سپس با استفاده از پشتیبانی مشتری یک بلیط بفرستد. کاربران Sophos باید از طریق فرآیند پیچیده تر، از جمله دستیابی مجدد دستگاه را ادامه دهند.

همچنین بخوانید:  مشخصات Vivo Z1 Pro بر روی صفحه نمایش تیز شده: پردازنده Snapdragon 712، دوربین 32 مگاپیکسل و غیره

تکه های مایکروسافت در مورد تعدادی از اصلاحات، از جمله Spectre Variant 2 و تکه های Meltdown برای کم استفاده از طریق پردازنده ها، و همچنین مسائل مربوط به احراز هویت برای اینترنت اکسپلورر 11.

این به معنی برای شما : اگر شما یک کاربر Sophos یا Avast هستید، با ارتقا ویندوز بعدی خود با احتیاط رو بروید. برای عادل بودن، در حالی که حذف فایل اکتبر 2018 بهروزرسانی هنوز در حافظه ما تازه است، اکثر ارتقاء ویندوز 10 به طور منطقی هموار می شود. مایکروسافت همچنین برخی از بدترین کینک ها را توسعه می دهد و به کاربران کنترل بیشتری می دهد و هنگامی که به روز رسانی رخ می دهد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *