علمی و فناوری

Snag 8 بازی های ویدئویی Lego بسیار جذاب برای فقط 12 دلار در حالی که شما هنوز هم می توانید

این جمعه است و فروشگاه Humble ارائه برخی از ناراحتی بازی ارزان قیمت برای شروع تعطیلات آخر هفته. Humble Lego Games Bundle شامل هشت بازی در دسترس است که به عنوان کدهای استام و تنها 12 دلار و یا بیشتر باز هر یک. با این حال، تاخیر نمی اندازد: این بسته نرم افزاری Humble در روز سه شنبه منقضی می شود و بخشی از درآمد به سمت خیریه می رود.

همانند سایر بسته های Humble، چندین قیمت گذاری در دسترس وجود دارد، با بازی های خاص در هر کدام از آنها قفل است. اگر شما فقط یک دلار را پرداخت می کنید، Lego هری پاتر: Years 1-4 و Lego Batman: The Videogame . اگر پرداخت بیش از حد میانگین (8.44 دلار در این نوشتار)، Humble اضافه می کند لگو هری پاتر: 5-7 سال ، لگو بتمن 2: سوپر قهرمانان DC ، و Lego Movie – بازی ویدیویی . این دومین بار است که جایزه زیادی را به دست آورده است، زیرا این یک بازی عالی برای بچه ها 8 و بالاتر است.

همچنین بخوانید:  آیا گلکسی بوک اس موفق به کسب سهم مناسب از بازار می‌شود؟

طرفداران هاردکور لگو می خواهند 12 دلار نهایی که شامل Lego City Undercover ، Worlds of Lego ، و Lego Batman 3: Beyond Gotham .

سری لگو، برخی از بهترین بازی های دوستانه را در اطراف ارائه می دهد. اما اگر والدین چیزی را با کمی عمق بیشتری بخواهند پس از اینکه بچه ها خوابند، Humble Store همچنین فروش می کند Witcher 3: The Wild Hunt برای 12 دلار . این یک قیمت باور نکردنی برای یکی از بهترین بازی های ویدیویی که تا به حال منتشر شده است . اگر هنوز آن را بازی نکرده اید، از دست دادن هستید، اما تنها زمانی که بچه ها در اطراف نیستند. Witcher 3 از تم های بزرگسالان خجالت نمی کند.

همچنین بخوانید:  Xiaomi launches the AutoFull Gaming Chair with sports car concept design

[ معامله امروز: Humble Lego Games Bundle .]

برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما توییتر خوراک.

یان نویسنده مستقل است که در اسرائیل مستقر است و هرگز موضوع تکنیکی را که او دوست نداشت، ملاقات کرد. او عمدتا ویندوز، کامپیوتر و سخت افزار بازی، خدمات پخش ویدئو و موسیقی، شبکه های اجتماعی و مرورگرها را پوشش می دهد. هنگامی که او اخبار را پوشش نمی دهد، او در مورد چگونگی راهنمایی برای کاربران کامپیوتر کار می کند یا تنظیم تنظیم eGPU خود را

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image