علمی و فناوری

Skype Meet Now تلاش مایکروسافت برای برقراری تماس آسان اسکایپ تا حد امکان است

با وجود میلیون ها نفر در حال حاضر از طریق ویدئو و گپ آنلاین ، Skype در حال تبلیغ Skype Meet Now است ، یک روش رایگان و ساده برای اتصال از طریق اسکایپ بدون اشتراک یا حتی بارگیری.

جمعه اعلام شد ، اسکایپ با اساساً ملاقات کرده است. یک نسخه مبتنی بر وب از اسکایپ ، با امکانات اضافی: پیوند دائمی که می توانید آن را به یک پیام متنی یا ایمیل ، تار شدن پس زمینه و حتی یک ضبط ابری ذخیره شده از تماس و پرونده ها رها کنید. کاربران می توانند به صفحه وب [ Skype Meet Now Now بروید ، روی کلیک کنید و یک جلسه رایگان ایجاد کنید ، و یک لینک جلسه مشترک برای ارسال به دوستان دریافت کنید.

همچنین بخوانید:  گلکسی M40 سامسونگ با نمایشگر Infinity-O معرفی شد

Skype با اکنون ملاقات کنید. ویژگی Skype Insider در ماه دسامبر ، و اکنون وارد چرخه اصلی انتشار شده است. مایکروسافت این هفته تأیید کرد که Skype با Meet Now ملاقات کند خدمات بزرگ مصرفی خود را آغاز کند ، هرچند که به نظر می رسد این کمپانی مایکروسافت Teams را با ویژگی های ویدیویی و چت یکپارچه خود ، حتی برای مصرف کنندگان ، به مراتب مشتاق تر از آن است. برنامه اسکایپ

با این وجود ، مصرف کنندگان با اسکایپ روبرو می شوند که اخیراً در حالی که تعداد زیادی از ایالات متحده در حال پناهندگی نیست ، استفاده از آن به سرعت افزایش یافته است. مایکروسافت اخیراً گفته است که با افزایش محبوبیت در بزرگنمایی رقیب خود Zoom ، Skype شاهد افزایش 40 میلیون کاربر روزانه بوده است که نسبت به ماه مارس 70 درصد افزایش یافته است.

همچنین بخوانید:  استیم احتمالا روی توسعه سرویسی مشابه استیدیا و xCloud کار می‌کند

با استفاده از Skype ملاقات کن اکنون ساده است: شما یک جلسه آزاد ایجاد می کنید. و اگر برنامه Skype را از قبل نصب نکرده اید ، Skype برنامه وب خود را راه اندازی خواهد کرد. از آنجا که لینک جلسه منقضی نشده است ، می توانید دوباره از آن استفاده کنید. مایکروسافت می گوید ، تماس ها می توانند به صورت اختیاری ضبط شده و حداکثر 30 روز ذخیره شوند و طبق گفته این شرکت ، رسانه های مشترک "حتی طولانی تر" نیز برگزار می شوند. ممکن است حداکثر 50 شرکت کننده دعوت شوند.

Skype Meet Now (مایکروسافت Sket Meet Now) یا به "جدید" Chromium-Edge یا خود Google Chrome نیاز دارد ، مایکروسافت گفت:

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image