علمی و فناوری

Roomba 860 مرمت شده را برای 270 دلار به جای 600 دلار جدید فقط امروز دریافت کنید

واکسنهای ربات، از زندگی روزمره، سردرد را از بین میبرند، در حالی که شما احساس میکنید که در آینده زندگی میکنید، برایتان کفایت میکنید. اما آنها همچنین می توانند بسیار گران باشند. امروزه، شما می توانید خلاء روباتیک iRobot Roomba 860 مرمت شده را برای 270 دلار در آمازون دریافت کنید، از لیست قیمت 450 دلار پایین تر است. Roomba 860 جدید شما 600 دلار را تنظیم می کند.

این خلاء ربات با استفاده از یک سیستم تمیز کننده سه مرحله ای برای تمیز کردن هر نوع طبقه بدون نیاز به تعمیر و نگهداری زیاد است. این دستگاه همچنین دارای سری خالص تشخیصی II برای شناسایی مناطق مشکل و تمیز کردن آنها است. علاوه بر این، Roomba دارای ویژگی های فراوان است که به شما کمک می کند تا زمان و مکان پاک کردن آن را کنترل کنید، از جمله توانایی های برنامه ریزی، دیواره دیوار دیافراسیون دوگانه برای حفظ خلاء در مرزهای خاص و حالت Halo، که آن را از موارد خاص طبقه

همچنین بخوانید:  80 درصد درآمد صنعت موسیقی آمریکا در سال 2019 ازطریق سرویس‌های استریم حاصل شد

ما خودمان iRobot Roomba 860 را سعی نکرده ایم، اما به نظر می رسد که در آمازون با 4.3 ستاره از 5 بیش از 650 نظر کاربر استفاده می شود. و اگر شما نگران این واقعیت است که این Roomba یک مدل مرمت شده است، آن را با گارانتی 90 روزه فقط در مورد آمده است.

[ [: [: [196459005] ] برای نظر دادن به این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، از صفحه Facebook یا ما Twitter feed بازدید کنید.