علمی و فناوری

Ring Doorbox فاش می شود ، اما برای آن چیست؟

یک نشت اخیر حاکی از آن است که حلقه متعلق به آمازون در حال آماده سازی نوعی از جعبه کنترل از راه دور برای درب ورودی خانه شما است ، اما جزئیات مربوط به این وسیله اعلام نشده ناامیدکننده تر است.

Ring leorbox از Zatz Not Funny! ، منبع موثق بسیاری از زمزمهای مربوط به خانه های هوشمند. به نظر می رسد Doorbox با شکل سفید ، مستطیل شکل به اندازه یک قفل کلید است (اگرچه گفتن آن بدون هیچ زمینه بصری دشوار است) ، با آرم Ring ، دکمه سفید و آبی حلقه ای داستان ، و آنچه به نظر می رسد بلندگو باشد ، کامل است. مشبک در نزدیکی پایین – یا شاید این یک دسته باشد یا اهرم رهاسازی؟ Hmmm.

همچنین بخوانید:  تلاش برای به‌کارگیری جانوران دریایی به‌عنوان جاسوس

Zatz Not Funny خاطرنشان می کند که درب قابل حمل را می توان از راه دور قفل و باز کرد و با توجه به اندازه ظاهری محوطه ، به نظر می رسد مکان خوبی برای یک کلید باشد.

اما نکته مهم این است که کلید ، یک سوال باز است ، با اینکه Dave Zatz گمانه زنی می کند اگر Ring Doobox برای نگه داشتن یک کلید باشد ، ممکن است برای باز کردن قفل جعبه بسته باشد نه درب جلو.

یک بررسی اخیر که رینگ به اعضای برنامه اکسپلورر خود داده است ، اضافه کردن به فتنه است. این بررسی شامل سؤالاتی در مورد مشخصات و عملکرد یک جعبه بسته بالقوه جدید است ، از جمله اینکه چگونه چنین جعبه ای باید به نظر برسد ، اندازه بسته هایی که می تواند در آن باشد ، چقدر ممکن است هزینه آن را داشته باشد و چه بسته های حمل را با آن کار کند

همچنین بخوانید:  مدل پایه Huawei P30 Lite برای ذخیره 128GB و هزینه 369 یورو

ترکیبی از نشت Zatz و بررسی Ring Explorer باعث می شود که صدای Ring Doorbox به عنوان گزینه ای جایگزین برای Amazon Key ، یک سرویس قفل هوشمند باشد که به پرسنل تحویل داده می شود بسته های داخل خود را کنار بگذارند.

این گفته می شود ، جزئیات در مورد حلقه حلقه ای بیرون ریخته بیش از حدس تحصیلکرده در مورد آنچه دستگاه واقعاً انجام می دهد یا چگونه ممکن است کار کند ، بسیار ناچیز است. ما به رینگ مراجعه کرده ایم تا ببینیم آیا چیزهایی وجود دارد که بتواند به ما بگوید.

Michael Michael در این گزارش کمک کرده است.

توجه: هنگام خرید چیزی بعد از کلیک روی لینک ها در ما مقالات ، ما ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابستگی ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  پورشه تایکان در برابر تسلا مدل S؛ کدام خودرو برقی برتر است؟

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image