علمی و فناوری

Redmi Y3 با دوربین 32 مگاپیکسل جلوی دوربین برای راه اندازی در 24 آوریل

Redmi تا کنون چهار گوشی هوشمند را راه اندازی کرده است – Redmi Note 7، Note 7 Pro ، Redmi Go – یک گوشی هوشمند آندروئیدی و Redmi 7. اکنون این کمپانی قصد دارد تا جدید گوشی های هوشمند آینده

گوشی هوشمند آینده این شرکت با سنسور دوربین 32 مگاپیکسلی جلوی دوربین، که انتظار می رود Redmi Y3 نام گرفته، قرار است در روز 24 آوریل در هند برگزار شود. این کمپانی حتی شروع به ارسال دعوتنامه های رسانه ای برای همین کرده است.

 Redmi Y3 32 مگابایت دوربین دیجیتال از راه دور

در این مراسم شرکت تأیید می کند که گوشی هوشمند دارای یک دوربین 32 مگاپیکسل سنسور در سمت جلو همانطور که "32MP Super Selfie" را می خواند، اما اطلاعات دیگر مربوط به گوشی را نشان نمی دهد.

همچنین بخوانید:  خرید گوشی شیائومی در فروشگاه شیراز مارکت

اما، آمازون هند یک صفحه فرود برای گوشی هوشمند ساخته است، اشاره کرد که تلفن تنها می تواند از طریق فروخته شود Amazon.in. علاوه بر این اشاره می کند که گوشی دارای چیپ ست Qualcomm Snapdragon است و عمر باتری دو روزه را ارائه می دهد. [1965،9002] سری Y سری Redmi برای گوشی های هوشمند خود محور است. تا کنون، این شرکت دو گوشی هوشمند در این سری را راه اندازی کرده است – Redmi Y و Redmi Y2. در حالی که هنوز تأیید نشده است، احتمال دارد گوشی جدید 32 مگاپیکسلی Redmi Y3 باشد.

در اوایل ماه جاری اطلاعات منتشر شده نشان داد که شرکت ممکن است گوشی Redmi Y3 را در هند پس از راه اندازی بودجه آن Redmi 7 در هند است. بنابراین، احتمال وجود دارد که Xiaomi بتواند هر دو این گوشی های هوشمند را در همان رویداد راه اندازی در 24 آوریل در هند راه اندازی کند.

همچنین بخوانید:  تمدن انسان مدرن در مسیر فروپاشی قرار دارد؟

ادامه مطلب: Xiaomi در مدت 3 ماه 44 محصول غیر تلفنی را راه اندازی کرده است که نشان می دهد بیش از یک شرکت تلفن

انتظار می رود اطلاعات بیشتری در مورد گوشی های هوشمند در روزهای آینده پیش از رسیدن به رسمیت شناخته شود. برای اطلاع از قیمت گذاری و اطلاعات در دسترس بودن، ما باید منتظر رویداد رسمی رسمی باشیم.

((19459011) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *