علمی و فناوری

Redmi K30 Pro Launch رویداد فقط بیش از تلفن های هوشمند دارد: لو Weibing

در اوایل امروز (12 مارس 2020) ، لو ویبینگ ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل گروه گروه شیائومی ، فاش کرد که رویداد راه اندازی Redmi K30 Pro فقط بیش از تلفن های هوشمند خواهد بود

برای کسانی که غافل هستند ، سری Redmi K30 آخرین پرچمدار شرکت تابعه شیائومی است. در حال حاضر ، فقط نوع 4G و 5G آن از پایه Redmi K30 در حال حاضر موجود است. و در حال حاضر ، K30 Pro با مشخصات داخلی بهبود یافته وارد خواهد شد. همچنین از شبکه 5G با حالت دوگانه SA و NSA 5G بهره می برد و همچنین انتظار می رود از یک دوربین پاپ آپ مکانیزه نیز بهره ببرد. از دیگر مشخصات این پرچمدار می توان به پشتیبانی WiFi 6 ، حافظه LPPDR5 و حافظه UFS 3.0 اشاره کرد.

همچنین بخوانید:  یادگیری نحوه دریافت گواهینامه در Microsoft Azure فقط 29 دلار است

متأسفانه ، مشخص نیست برنامه ریزی دقیقاً چیست و غول فناوری چینی چه چیزی را برای ما در اختیار دارد. اگرچه ، ممکن است مرحله رشد نمونه کارها IoT (اینترنت چیزها) در این مرحله انجام شود. بنابراین در کنار Redmi K30 Pro ، روترهای جدید WiFi 6 ، گروههای Redmi Tablet و Redmi نیز پیش بینی می شوند. این اعلامیه توسط لو ویبینگ در وببو ، وب سایت میکروبلاگینگ چینی انجام شده است. بنابراین برای به روزرسانی های بیشتر ، که ممکن است در چند روز آینده به ما برسد ، باشید.

همچنین بخوانید:  روستای ییلاقی لیقوان تبریز؛ پایتخت پنیر ایران

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image