علمی و فناوری

Redmi K30 Pro ممکن است با نام تجاری POCO در هند راه اندازی شود

اخیراً ، ردی گوشی هوشمند پرچمدار K30 Pro را در چین راه اندازی کرد. اکنون ، طبق یافته های جدید یکی از اعضای XDA Developers ، ممکن است تحت نام تجاری POCO در هند راه اندازی شود. شاید ، این بتواند به عنوان POCO F2 که مدتها انتظار می رفت ، جانشین معنوی POCO F1 شود ، که تلفن هوشمند حسی سال 2018 بود. کدهای جذاب در برنامه دوربین جدیدترین بتا ساخت MIUI 11. وی در حالی که با روش های جدیدی در کد دوربین MIUI درحال خنک شدن بود ، او وجود Redmi K30 Pro را برای هند با نام رمزگذاری شده "Imiin" کشف کرد.

در صورت عدم اطلاع ، "ایمی" نام رمزگذاری شده اصلی K30 Pro است که در چین فروخته می شود. از آنجا که تقریباً تمام دستگاههای فروخته شده توسط شیائومی در هند دارای پسوندهای رمزگذاری شده توسط "in" هستند ، مسلم است که K30 Pro واقعاً به هندوستان می آید.

بیشتر در کد دوربین MIUI فرو رفت. رشته جالب مربوط به علامت دوربین را مشاهده کرد که "SHOT ON POCO PHONE" را می خوانید. این یافته به وضوح نشان می دهد که Redmi K30 Pro تازه راه اندازی شده با نام تجاری POCO در هند رونمایی می شود. اما ، مطمئناً آن را POCO F2 یا چیزهای دیگر نامیده خواهد شد ، زیرا اصل POCO F1 وسیله ای برای تولید مجدد نیست.

با این حال ، خیلی زود پس از آن که زودتر به یک برند مستقل تبدیل شد. در این سال ، اولین تلفن هوشمند POCO POCO X2 بود ، یک نسخه مجدداً Redmi K30 4G برای هند. بنابراین ، ممکن است که ما حداقل یک سال یا حتی یک دستگاه اصلی را از مارک تازه شکل گرفته نبینیم.

همچنین بخوانید:  چرا وقتی می توانید اولین هدفون بلوتوث HDR در جهان را با قیمت 59 دلار دریافت کنید ، ثروت خود را در AirPods صرف کنید؟ (فیلم)

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image