علمی و فناوری

Redmi GM: Honor V20 کمتر از یک سوم از Redmi Note 7 را فروخته است

Honor V20 / View20 و Redmi Note 7 دو گوشی بسیار متفاوت هستند. سابق یک گل سرسبد است، در حالی که دومین تلفن متوسط ​​است اما هر دو دوربین 48 مگاپیکسلی دارند. V20 در سال گذشته در چین راه اندازی شد و Redmi Note 7 در اوایل ماه جاری آغاز شد اما آمار فروش در سایت های خرده فروشی آنلاین نشان داده است که Redmi دارای تعداد زیادی از واحدهای مسکونی دیگر را به فروش رساند.

 Redmi Note 7 Figures

مدیر کل Redmi به Weibo رفت تا به فروش آخرین تلفن خود افتخار کند. او تصاویری از تعداد واحد های هر گوشی که در فروشگاه آنلاین Tmall فروخته شده است، به اشتراک گذاشته شده است. همانطور که در آن زمان پست را ساخت، Redmi Note 7 97.994 واحد را فروخت، در حالی که Honor V20 تنها 3.765 واحد فروخته بود. هنگامی که شما در نظر گرفتن این واقعیت است که افتخار V20 فروخته شد زودتر از Redmi یادداشت 7، سپس شما می فهمید که چرا مدیر اجرایی Redmi در مورد ارقام لعنتی.

همانطور که در بالا ذکر شد، هر دو تلفن ها متعلق به دسته های مختلف و آقای Weibing در پست خود تصدیق می کند که Redmi Note 7 به دلیل قیمتش واحدهای بیشتری را فروخته است. مدل پایه Redmi Note 7 برای یک سوم از مدل پایه Honor V20 به فروش می رسد.

خواندن بیشتر: Redmi X

هر چند هر دو دستگاه دارای دوربین های عقب 48 مگاپیکسل هستند، سنسورها متفاوت هستند. Honor V20 از سنسور سونی IMX586 استفاده می کند که دارای یک فیلتر Quad Bayer است و در واقع تصاویر 48 مگابایتی را می سازد در حالی که Redmi Note 7 از سنسور GM1 سامسونگ استفاده می کند که برای تیراندازی با 48 مگابایت تداخل دارد. Xiaomi قبلا تایید کرده است که یک Redmi Note 7 Pro وجود دارد که حسگر سونی IMX586 48MP را دارد.

همچنین بخوانید:  شیوع ویروس کرونا فروش آیفون را در چین کاهش داد

( منبع ، از طریق )

Source link