علمی و فناوری

Qualcomm می گوید COVID-19 در صنعت تراشه تأثیر نمی گذارد ، امسال 5G کامل را پیش بینی می کند

تراشه ساز بی نظیر ایالات متحده Qualcomm اظهار داشته است که صنعت تراشه فعلی نسبتاً کمتر تحت تأثیر بیماری همه گیر Coronavirus است. این موضع توسط معاون رئیس جمهور جهانی Qualcomm هوو Mingjuan آشکار شد که افزود که صنعت تراشه به دلیل جهانی شدن زیاد زنجیره تأمین و پیوندهای نسبتاً طولانی در زنجیره صنعتی تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

هو مینگژوان همچنین اظهار داشت که مدیریت عالی و کنترل زنجیره تأمین توسط تولید کنندگان تا حدی در برابر تأثیر اپیدمی مقاومت کرده بود. وی با استفاده از تراشه ساز آمریکا برای مرجع ، اظهار داشت که Qualcomm خط تولید ندارد ، اما بر طراحی ، فروش ، تحقیق و توسعه فناوری متمرکز است. تولید کننده تراشه های fabless با بسیاری از تولید کنندگان بسته بندی و آزمایش همکاری نزدیک دارد. تیم مدیریت زنجیره تأمین شرکت نیز هر روز دائماً بدون ارتباط با برقراری ارتباط با تامین کنندگان جهانی ارتباط برقرار می کند. وی گفت ، این کار تولید و عرضه ویفرها را کاملاً عادی نگه داشته است.

همچنین بخوانید:  نحوه ریشه یابی و نصب TWRP در Redmi 8

از منظر محصول ، کوالکام را راه اندازی کرد. نمونه کارها 5G نسبتاً غنی در چند سال گذشته ، از جمله تراشه های باند پایه ، سیستم عامل های تلفن همراه و ماژول های آنتن. فقط از فوریه تا مارس سال جاری (2020) ، ده مارک تلفن همراه از تولید کنندگان مختلف وجود داشته است ، همه اینها با استفاده از پرچمدار Qualcomm Snapdragon 865 منتشر شده اند. علاوه بر این ، چیپست اسنپدراگون 700 سری 5G که در ماه دسامبر سال گذشته به بازار عرضه شد ، در حال حاضر چندین تلفن هوشمند 5G میان رده را نشان داده است.

همچنین بخوانید:  Meizu 17 نتیجه AnTuTu را اعلام کرد - 580851 امتیاز!
 ZTE Axon 10 Pro 5G
ZTE Axon 10 Pro 5G دارای یک مودم Qualcomm X50 [19659007] هو مینگجوآن معتقد است که سال گذشته اولین سال از 5G سنتی بود. 5G سال گذشته استقرار سریع تجاری را در جهان به دست آورد. وی پیش بینی می کند 5G امسال کاملاً گسترش یابد. برخی از دلایل این پیش بینی از سطح شبکه این است که امسال شبکه 5G از یک شبکه غیر مستقل به یک شبکه مستقل تکامل یافته است. در مرحله دوم ، تلفن های هوشمند 5G شاهد گسترش سریع از مدل های فقط پرچمدار به بخش میان رده هستند. با استفاده از این گسترش ، کاربران بیشتری می توانند از این سرعت فوق العاده سریع اینترنت که 5G ارائه می دهد لذت ببرند. علاوه بر این ، 5G همچنین به چندین ترمینال مانند رایانه های شخصی 5G ، 5G VR و XR گسترش می یابد و تعداد بیشتری از بین می رود.

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image