علمی و فناوری

Qualcomm برای راه اندازی مودم 5G و Snapdragon X60 یکپارچه RF در اوایل سال 2021

تراشه ساز بی نظیر ایالات متحده Qualcomm در خط مقدم توسعه تراشه های 5G برای دستگاه های تلفن همراه بوده است. این شرکت امیدوار است با انتشار برنامه ریزی شده از یک مودم 5G و سیستم RF یکپارچه که می تواند باند های 5G mmWave و sub-6 را جمع کند و یک آنتن کوچکتر را شامل شود ، بهره برداری خود را ادامه دهد.  Snapdragon X60

Snapdragon X60 سوم نسل مودم 5G Qualcomm با سیستم RF یکپارچه شده است. X50 لگد زد 5G و X55 در جدیدترین دستگاه های سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد. X60 برای مقیاس دستگاه های 5G طراحی شده است و اجازه می دهد تا ناقلان با طیف انعطاف پذیر و عملکرد را بهینه کنند. X60 توانایی جمع آوری چندین باند 5G و ترکیبات از جمله mmWave و sub-6 با استفاده از دوبلکس تقسیم فرکانس (FDD) و تقسیم زمان دوبلکس (TDD) را دارد. مودم مجهز به ماژول آنتن Qualcomm QTM535 mmWave با طراحی کم حجم تر است. Qualcomm ذکر نکرد که QTM535 نسبت به نسخه قبلی آن چقدر کوچکتر است.
سیستم 5G مودم به آنتن می تواند حداکثر سرعت بارگیری 7.5 گیگابیت بر ثانیه را با 3 بار بارگذاری سرعت Gbps داشته باشد.

همچنین بخوانید:  چرا تمام بانک‌ها یک روش واحد برای فعال سازی رمز دوم پویا ندارند؟ |

طبق گفته های x60 ، در سه ماهه اول سال جاری نمونه برداری می شود و از اوایل سال 2021 شروع به پیدا کردن راه دستگاه های خود خواهد کرد. تحت تأثیر قرار نگرفت!

( via )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image