علمی و فناوری

Oppo اعلام قهرمان نهایی قهرمان: یک Camie خود را در زیر صفحه نمایش می دهد

گوشیهای هوشمند به صورت خطای دیجیتالی برای رفع نواقص و نواقص هستند، و در همین سال ما شاهد ظهور ظاهری، کیبورد عقب و نمایشهای سوراخ پانچ بودهایم. اما در حال حاضر Oppo نشان می دهد که چه چیزی می تواند مقدس مقدس قاتلان: یک دوربین تحت صفحه نمایش .

سازنده گوشی های هوشمند مبتنی بر چین تکنولوژی را در MWC شانگهای معرفی کرد، اما با برخی از جدی هشدارها برای اولین بار، این اساسا یک مدرک مفهومی است، بنابراین در گوشی هنوز در دسترس نیست و Oppo تا به حال زمانی که آن را برای زمانی تعیین نشده است. Oppo می گوید که این الگوریتم ها برای حذف حساس، HDR و تعادل رنگ سفید برای ایجاد یک دوربین خودکار است.

همچنین بخوانید:  ربات استرو؛ محصول ترکیب طراحی بوستون داینامیکس با هوش مصنوعی کاربردی

با توجه به کیفیت ذاتی با یک دوربین که تحت یک صفحه قرار گرفته است، Oppo می گوید: "این رقابت در حال حاضر گوشی های هوشمند در بازار امروز است." این بسیار قانع کننده نیست، اما Oppo زمان زیادی برای اصلاح مدل محاسباتی خود دارد، زیرا هیچ شرکت دیگری دوربین دیجیتال خود را اعلام نکرده است.

Oppo گفت: با استفاده از یک ماژول دوربین سفارشی، یک ماده پانل شفاف پیشرفته همراه با الگوریتم های پردازش پیشرفته برای گرفتن عکس های زنده بدون یک دوربین براق و یا موتور. "به این معناست که Oppo می تواند یک گوشی را با یک صفحه نمایش لبه به سمت راست طراحی کند، چیزی که تا کنون سازندگان گوشی های هوشمند ناپدید شده.

همچنین بخوانید:  Samsung Galaxy Fold Rs دریافت می کند. 7000 تخفیف (98 دلار) در فروشگاه های آفلاین در هند

این اولین بار نیست که این سال Oppo تکنولوژی پیشرفته ای را به نمایش گذاشت. در MWC بارسلونا در ماه فوریه، شرکت دوربین با زوم 10X بدون افت فشار را با استفاده از یک سیستم دوربین سه گانه ای 8.6 میلی متری که حاوی یک لنز اصلی و یک لنز فوق العاده گسترده 120 درجه و 160 میلیمتر لنز زوم این فن آوری در Oppo Reno تلفن فرود آمد که در ماه مه حمل و نقل آغاز شد.

با این حال، در حالی که یک دوربین تحت نمایشگر حل آنچه که مسلما بزرگترین مانع برداشتن شکاف است، هنوز مسئله نزدیکی و سنسورهای نور محیط و همچنین سنسورهای تشخیص چهره برای بیومتریک امن است.

همچنین بخوانید:  Lenovo IdeaPad 730S بررسی: یک لپ تاپ نرم و لطیف بدون هیچ بدبختی

اما کسانی که همه چیزهایی هستند که می توانند خط را حل کنند در حال حاضر، ما خیلی نزدیک تر به برداشتن این نقطه یک بار و برای همه، و Pixel 3 XL haters همه جا می تواند شروع به شادی.

برای اظهار نظر در مورد این مقاله و دیگر محتوای PCWorld، ما فیس بوک صفحه یا خوراک توییتر ما است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image