علمی و فناوری

OnePlus OnePlus Care ، اولین برنامه پس از خرید این شرکت را راه اندازی می کند

OnePlus امروز OnePlus Care را راه اندازی کرده است ، این برنامه برنامه خرید پس از فروش خود برای مصرف کنندگان است. با اعلام این خبر ، این شرکت گفت: "برنامه مراقبت OnePlus توسط جامعه در نظر گرفته شده است و گامی دیگر در جهت ایجاد یک تجربه برتر برای کاربران است."

همانطور که حدس می زنید ، OnePlus Care یک خدمات پس از فروش است. برنامه برای همه محصولات OnePlus. این سرویس قابل استفاده در تمام تلفنهای OnePlus است که تاکنون فروخته شده است. بله ، حتی اگر شما صاحب اولین OnePlus One هستید ، واجد شرایط دریافت این خدمات از شرکت هستید. و بهترین بخش این است که پیشنهادات برای همه دستگاه ها در مراحل تغییر خواهد کرد.

همچنین بخوانید:  سئو و طراحی سایت منحصر فرد در دیجی ویت

در اصل ، مشتریان OnePlus باید برنامه OnePlus Care را از فروشگاه Google Play بارگیری کنند و با شماره IMEI دستگاه خود ثبت کنند. پس از اتمام این کار ، تمام پیشنهادات در نظر گرفته شده برای آن تلفن OnePlus به طور خودکار اعمال می شود و در صورت نیاز به خدمات پس از فروش ، مشتری واجد شرایط استفاده از مزایا خواهد بود.

برای تجلیل از راه اندازی OnePlus مراقبت. در هندوستان ، کاربران تلفن های همراه OnePlus می توانند از مزایای مراقبت OnePlus تا 3000 روپیه بهره مند شوند. OnePlus ضمانت طولانی مدت 1 ساله یا حتی 50٪ تخفیف برای تعویض باتری و تخفیف های اضافی حداکثر 3000 روپیه را در برنامه های ارتقا ارائه می دهد.

همچنین بخوانید:  رتبه بندی شایعات راه اندازی مایکروسافت Surface: چه چیزی ممکن است ، چه نیست

برنامه ضمانت 1 ساله تمدید شده دستگاه های زیر – OnePlus 6T ، 7 ، 7 Pro و 7T ، در حالی که 50٪ تخفیف در جایگزینی باتری قابل استفاده است OnePlus 6 ، 5T ، 5 ، 3T and 3 . تخفیف اضافی تا 3000 روپیه قابل استفاده در OnePlus 1 ، 2 ، X ، 3 ، 3T ، 5 ، 5T ، 6 and 6T .

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image