علمی و فناوری

OnePlus 7 'Zen Mode که به OnePlus 6 / 6T می آید اما Nightscape 2.0 ندارد

یکی از ویژگی های نرم افزار جدید سری OnePlus 7 به نام Zen Mode است. این یک ویژگی طراحی شده است تا شما را به استفاده از تلفن خود برای 20 دقیقه برای هر چیز دیگری به غیر از تماس و گرفتن عکس. هنگامی که فعال شد، شما نمی توانید آن را خاموش کنید تا زمانی که تایمر به پایان برسد.

 OnePlus 7 Zen Mode

OnePlus به Android Authority افشا کرد که این ویژگی به OnePlus 6 و OnePlus 6T از طریق به روز رسانی در آینده. این باید اخبار هیجان انگیز برای کسانی که هر یک از دو دستگاه دارند و به دنبال راه هایی برای کاهش چگونگی خیره شدن به صفحه نمایش گوشی خود هستند.

همچنین بخوانید:  Buy Xiaomi-Branded Phones At Lowered Prices On Banggood [Coupons..

این خبر خوبی است. اخبار بدست آمده از سری OnePlus 7 است که Nightscape 2.0 به گلکسی سال گذشته نخواهد رسید. Nightscape 2.0 بر روی ویژگی حالت شبانه که سال گذشته عرضه شد، بهبود می یابد. OnePlus می گوید دلیل این که چرا هر دو گوشی نسخه به روز رسانی را بر اساس محدودیت سخت افزاری – (احتمالا دوربین عقب اولیه) – وجود دارد.

ویژگی های نرم افزاری دیگری مانند Fnatic Mode وجود دارد (به یک سری از OnePlus 7 از طریق یک [به روز رسانی OTA] و یک ضبط کننده داخلی ساخته شده است، اما ما هیچ چیز در مورد این ویژگی ها را به مدل های قدیمی تر شنیده ایم.

همچنین بخوانید:  Google Photos اجازه ذخیره سازی نامحدود رایگان به فرمت های ویدیویی خاص را نمی دهد

ادامه مطلب: تلویزیون OnePlus تمرکز بعدی ما برای هند است: Vikas Agarwal

OnePlus هنوز فروش 6T و حتی اعلام کاهش قیمت پس از راه اندازی مدل های جدید اعلام کرد. بنابراین، اگر شما در مورد آخرین پردازنده، ذخیره سازی سریعتر و داشتن دوربین بهتر نگران نباشید، ممکن است بخواهید واحد را انتخاب کنید.

( منبع ، از طریق ) [19659010]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image