علمی و فناوری

OnePlus 7 Pro اولین آپدیت خود را با DC Dimming و سایر بهینه سازی ها دریافت می کند

OnePlus چند روز پیش با OnePlus 7 Pro با ویژگی های بالا پایان را راه اندازی کرد. دستگاه گل سرسبد در حال حاضر اولین ویژگی های به روز رسانی خود را از قبیل DC Dimming، April Security patch و دیگر بهینه سازی های آخرین دقیقه دریافت می کند. سیستم عامل OxygenOS 9.5.2 اکنون به تمام دستگاه های OnePlus 7 Pro در سراسر جهان رسیده است. OnePlus 7 Pro دریافت اولین بروز رسانی با DC Dimming و سایر بهینه سازی ها

به روز رسانی OnePlus 7 Pro Fluid AMOLED با فن آوری DC Dimming بهینه سازی شده است. هنگام استفاده از آن در نور کم، چشمها را از فشارهای غیر ضروری محافظت می کند. این تکنیک جرقه دیجیتال را برای کاهش نمایشگر تنظیم می کند. کاربران می توانند به این ویژگی با رفتن به تنظیمات> Utilities> Laboratory OnePlus دسترسی پیدا کنند.

همچنین بخوانید:  تجزیه Blu-ray: بهترین فیلم های جدید موجود در دیسک

 oneplus 7 pro

این بروزرسانی حتی تجربه ای با صفحه نمایش AMOLED با سرعت 90Hz را غنی می کند. Gamers هم اکنون می توانید از حالت Fnatic جدید با تجربه بازی پیشرفته لذت ببرید. استفاده از داده های پس زمینه را محدود می کند تا کاربر بتواند حداکثر پهنای باند را از آن لذت ببرد. بازخورد Haptic همچنین تجربه بازی را با کنترل بیشتر بر ارتعاشات بهبود می بخشد. می توانید آن را با رفتن به تنظیمات> برنامه های کاربردی> حالت بازی روشن کنید. این به روز رسانی پیشرفت هایی را برای دوربین به ارمغان می آورد.

سلامت دیجیتال همچنین دارای پیشرفت های جدیدی با ویژگی های اضافی مانند Wind Down و Grayscale می باشد. این به روز رسانی حاوی patch فرآیند آوریل برای بهبود پیشرفت های امنیتی است. تغییرات مانند پیمایش صاف و رفع اشکال عمومی نیز بخشی از به روز رسانی است، افزایش عملکرد کلی دستگاه.

همچنین بخوانید:  رولزرویس کالینان و تویوتا لندکروزر بهترین شاسی بلند در مراسم فرمان طلایی ۲۰۱۹ انتخاب شدند

((19459007) از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image