علمی و فناوری

OnePlus مسائل مربوط به 'مدیریت برنامه پس زمینه' را برطرف کرده و رام های سفارشی را برای دستگاه های EOL ترویج خواهد کرد

OnePlus در ماه مه سال 2019 مجمع Open Ears را در گوا ، هند برگزار کرد. OEF یک بستر خوب برای توسعه دهندگان و انجمن OnePlus است تا همه چیز درباره OnePlus و دستگاه های آن صحبت کنند. در حالی که تقریباً چهار ماه از این رویداد می گذرد ، اما اصلاحات در تالارهای OnePlus سرانجام تعهدات شرکت را نسبت به نقاط مطرح شده در این رویداد آشکار ساخت.

 OnePlus 6 featured

انجمن تغییرات جالبی را نشان می دهد. یکی از نکات برجسته در این رویداد ، مدیریت برنامه تهاجمی پس زمینه توسط OxygenOS برای صرفه جویی در باتری بود. این یک نقطه درد برای بسیاری از توسعه دهندگان بود زیرا این بدان معناست که بسیاری از برنامه ها در پس زمینه کشته می شوند. این شرکت قول راه حل این مسئله را در به روزرسانی های آینده داده است.

همچنین بخوانید:  درب آگوست نمایش ویدیویی جدید نیازی به سیم کشی در دسترس نیست
Pick انتخاب ویرایشگر: OnePlus یک تلفن 90 گیگاهرتزی را منتشر می کند که ارزان تر از OnePlus 7 Pro

نکته جالب دیگر مطرح شده در این رویداد بود. دستگاه های OnePlus پایان عمر (EOL). این شرکت متعهد شده است تا دستگاه های EOL خود را به ترویج رام های سفارشی در فروم های OnePlus و همچنین بر روی سیستم عامل های رسانه اجتماعی بپردازد. این به روزرسانی مطلوبی برای کاربران قدیمی OnePlus است که تلفن های آنها در پایان چرخه بروزرسانی آنها قرار دارد. با وجود سیاست به روزرسانی عالی OnePlus (حتی OnePlus 3T دارای Android Pie! ) ، همه تلفن ها دارای تاریخ انقضا برای پشتیبانی رسمی خود هستند. و پس از اتمام ، ROM های سفارشی به عنوان ناجی عرضه می شوند تا ویژگی های جدید و همچنین به روزرسانی هایی در مورد مدل های متروکه را ارائه دهند.

همچنین بخوانید:  لیست Realme 5i Geekbench پیش از راه اندازی ظاهر می شود

 OnePlus 6 featured

سایر تعهدات انجام شده توسط OnePlus پس از این رویداد شامل انتشار منابع هسته به موقع برای همه می باشد. از جمله ساخت Open Beta ، معرفی یک برنامه فضل برای گزارش آسیب پذیری های امنیتی و سازماندهی بیشتر جلسات انجمن OnePlus در آینده.

مدل های تلفن های هوشمند مانند OnePlus 3 و 3T تنظیم شده اند. به زودی پشتیبانی رسمی نرم افزار خود را از دست می دهند و این سیاست جدید توسط OnePlus می تواند به معنای دسترسی کاربران به رام های سفارشی برای دستگاه های خود باشد.

UP NEXT: OnePlus TV در آمازون هند فهرست شد جزئیات

همچنین بخوانید:  Zhaoxin KaiXian KX-U6780A ، یک پردازنده کامپیوتر X86 را که ارزش تماشای آن را دارد ، ارسال می کند

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image