علمی و فناوری

OnePlus از ویژگیهای با محوریت هند رونمایی می کند که به زودی به OxygenOS رونمایی می شود

هند یک بازار حیاتی برای OnePlus است و شرکت ثابت کرد که اخیراً با OnePlus 7T اولین کار خود را در هند انجام داد. این شرکت پنج ویژگی جدید در مرکز هند را اعلام کرده است که به زودی راه خود را برای ROM سفارشی پیدا می کنند. این ویژگی ها شامل اس ام اس هوشمند ، نمرات کریکت ، رومینگ بین المللی ، تعادل بین کار و زندگی و یک گالری بهبود یافته با ذخیره رایگان ابر است.

این مورد در انجمن OnePlus فاش شد و با بیان این ادعا که این ویژگی ها در آثار موجود است 11 ماه گذشته این ویژگی ها در مرکز تحقیق و توسعه OnePlus در حیدرآباد هند ساخته شده است. در حالی که ما منتظر جزئیات مربوط به زمان از بین رفتن آن هستیم ، در اینجا جزئیاتی از ویژگی ها ارائه شده است.

پیام کوتاه هوشمند

همچنین بخوانید:  تسلا مدل 3 از فهرست خودروهای قابل اعتماد خارج شد

این ویژگی به طور خودکار تمام پیام ها را طبقه بندی می کند و اقدامات سریع ، مانند کپی کردن کدهای OTP یا تماس با پسران تحویل را انجام می دهد. شما موافقت خواهید کرد که پیام های متنی مانند OTP ، معامله گر ، تبلیغی و هرزنامه هرزنامه ها ممکن است مختل کننده و حتی آزار دهنده باشد. این ویژگی تا 39 دسته برای پیام هایی مانند بلیط ، قبض ، پیام های بانکی ارائه می دهد ، دسترسی به پیام های مهم شما بسیار سریعتر انجام می شود.

امتیازات کریکت

کریکت یکی از ورزش های محبوب هند است که دارای پیروزی عظیمی است. OnePlus تغییراتی را در اختیار طرفداران قرار می دهد تا در مسابقات از مسابقات کریکت و مسابقات در زمان واقعی به روز شوند. شما همچنین می توانید در مورد وسایل آینده اطلاعات کسب کنید.

یک سرویس رومینگ بین المللی با ثبات و مقرون به صرفه

همچنین بخوانید:  چرا هنوز نئاندرتال‌ها را دست‌کم می‌گیریم

ارائه ، یک سرویس داده جهانی تلفن همراه بدون سیم کارت. هر زمان و هر کجا سفر کنید بدون اینکه سلب شود ، سفر کنید. بدون نیاز به خرید سیم کارت خاص یا نگرانی در مورد پهنای باند داده و رومینگ بین المللی ، به OnePlus رومینگ و بدون اتصال به اینترنت دسترسی پیدا کنید. بگذارید سرگردانی جریان داشته باشد.

تعادل کار و زندگی برای تمرکز بسیار مورد نیاز در سلامت دیجیتال

OnePlus می گوید ، تعادل Work-Life برای مرتب سازی اعلان ها برای لحظات بی وقفه ، خواه ساعت شخصی با دوستان و خانواده یا لحظه های حرفه ای در محل کار معرفی شده است. برنامه های خود را به حالت کار یا حالت زندگی اختصاص دهید و آنها را با مکان ، شبکه های Wi-Fi و برنامه به صورت خودکار انجام دهید. هرگز در هنگام کار یا لذت بردن از اعلان ها نگران نباشید.

همچنین بخوانید:  بیت کوین و تاریخچه‌ ای که به هدف اصلی سیلیکون ولی نزدیک شد

یک گالری بهبود یافته با تصاویر مرتب سازی خودکار و ذخیره سازی ابر

اکنون می توانید تصاویر را به صورت خودکار در آلبوم های هوشمند بر اساس چهره های شناخته شده ، نشانگر زمانی آنها ، مکان ها یا افراد طبقه بندی کنید. با هم بوده ام همه به صورت محلی و بدون اتصال به اینترنت انجام می شوند ، با حفظ حریم خصوصی شما. گالری خود را به راحتی مرتب کنید. OnePlus 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و 50 گیگابایت اضافی را به طور رایگان برای سال اول ارائه می دهد تا بتوانید عکس ها و فیلم های خود را ذخیره کنید.

] منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image