علمی و فناوری

Nuimo بررسی کلیک کنید: این پیشرانه دستگاه هوشمند خانه به سرعت خاموش می شود

زمین برای Nuimo Click Senic را جذاب می کند: با لمس یک دکمه، می توانید سیستم بلندگوی Sonos خود را اجرا کنید، آهنگ مورد علاقه، هنرمند، آلبوم یا لیست پخش خود را شروع کنید. یا صحنه نورپردازی مورد علاقه فیلیپس رنگ را مهار کنید. و چه می تواند خنک تر از سوئیچ های هوشمند است که تولید برق خود را، به طوری که آنها هرگز نیاز به باتری؟

بله، شما می توانید چراغ روشن و شروع به موسیقی بازی با دستورات صوتی اگر شما یک سخنران هوشمند مستقر، اما همانطور که شما همیشه نمی خواهم گوشی هوشمند خود را بیرون بیاورم، زمانی وجود دارد که فقط احساس ناراحتی برای صحبت با خانه هوشمند خود را ندارد. Nuimo Click یک روش خوب برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود با طرز تفکر تکنیکی است – شما می توانید به یاد داشته باشید که آن را خاموش کنید. از آنجا که احتمالا شما آن را پس از چند روز اول فراموش خواهید کرد.

خوب، به اندازه کافی رعد و برق در رژه Senic است. بیایید به آنچه که Nuimo کلیک همه چیز در مورد حفاری حفاری. $ 229 کیت آغازگر بررسی شده در اینجا شامل توزیع Nuimo است که شما به برق وصل کنید و به شبکه Wi-Fi خود متصل شوید (همچنین دارای یک پورت اترنت است اما در حال حاضر غیرفعال است)، یک دانگل USB از EnOcean که باعث می شود کار انرژی جنبشی، و دو کلیک Nuimo. این هاب دارای یک رادیو بلوتوث LE و یک آداپتور Wi-Fi 2.4GHz است (هاب به شبکه 5 گیگاهرتزی متصل نخواهد شد، که معمولا کمتر شلوغ است). شما می توانید کلیک های اضافی را برای هر 69 دلار خریداری کنید (هاب می تواند تا 10 پشتیبانی کند).

 nuimo click front مایکل براون / IDG

سمت ستاره ای از کیبورد کلیک روی یک کلیک را فعال می کند و طرف دایره یک روال به پایان میرسد دکمه های plus و minus تنظیم حجم را انجام می دهند اگر Click کنترل یک دستگاه Sonos باشد؛ آنها نور روشن و تاریک را کنترل می کنند اگر کنترل یک دستگاه نورپردازی هوشمند Philips Hue را کنترل کند.

هر کدام از Nuimo Click دارای دو سوئیچ سبک است. هنگام چرخش به صورت عمودی، کلید سمت چپ با یک ستاره (ستاره) در بالای صفحه و یک دایره در پایین نشان داده می شود. کلید سمت راست یک علامت پلاس در بالای صفحه و عالمت منفی در پایین است. سوراخ کلید بر روی صفحه فلزی در پشت سوئیچ به شما امکان نصب آن را می دهد به طوری که سوئیچ ها به صورت افقی گرا هستند اگر شما ترجیح می دهید، یا شما می توانید آن را در یک میز قرار دهید و یا حتی حمل آن را در اطراف با شما. اگر شما سوئیچ ها را در اطراف حرکت می دهید، احتمالا می خواهید آنها را به عنوان دستگاهی که آنها کنترل می کنید برچسب گذاری کنید.

همچنین بخوانید:  فرایند به‌روزرسانی Stack Overflow از ویندوز سرور ۲۰۱۲ چگونه انجام شد؟

تجدید نظر جی ویز کلیک، که حدود 3 1 / 8- اینچ مربع، این است که آن را نیاز به منبع تغذیه و یا حتی باتری نیست. اصطکاک تولید شده توسط فشار دادن به ضخامت کم (بخش در معرض حدود 1/4 اینچ) سوئیچ تولید برق فقط به اندازه کافی برای ارسال یک سیگنال بی سیم به هاب. این عمل همچنین یک کلیک "کلیک" را بر روی مطبوعات ایجاد می کند و دوباره بر روی آن منتشر می شود، که کمی با صدای بلندتر از تکان دادن یک کلید در صفحه کلید مکانیکی کورسیر Strafe برای نوشتن استفاده می شود. Senic یک انیمیشن خیره کننده در وب سایت خود است که نشان می دهد که چگونه این کار می کند.

شما نیاز به برنامه Senic، که برای آندروید و iOS در دسترس است، برای نصب و پیکربندی سیستم. هنگامی که هاب را به شبکه خود اضافه کرده اید و کلیک های خود را بر روی آن قرار داده اید، باید آنها را با سیستم هایی که می خواهید کنترل کنید مرتبط سازید. من یکی از کلیدها را با سیستم بلندگو Sonos من، و دیگری با سیستم روشنایی Philips من رنگ زدم. من در مورد نحوه کار با Sonos برای اولین بار

 nuimo click backplate مایکل براون / IDG

Keyholes در پشت Nuimo کلیک کنید اجازه می دهد تا شما را به آن آویزان، بنابراین سوئیچ ها به صورت عمودی یا افقی گرا

با استفاده از Nuimo کلیک با Sonos

فقط دو تنظیمات کلیک وجود دارد: "بلندگو انتخاب" و "تنظیمات ایستگاه". هنگامی که شما بر روی اولین کلیک، این برنامه لیستی از همه سخنرانان Sonos در حال اجرا بر روی شما شبکه. شما می توانید تنها یکی از این را در برنامه Senic انتخاب کنید، اما اگر چندین بلندگو را در برنامه Sonos گروه بندی کنید، این گروه به برنامه Senic منتقل خواهد شد.

همچنین بخوانید:  مشکلات فناوری‌های پیشرفته خودرو باعث بی‌اعتمادی مشتریان به فناوری خودران می‌شود

هنگامی که Sonos Connect را در اتاق رسانه ای خود با Sonos گروه بندی کردم یکی در اتاق خواب من (که به نوبه خود با یک Sonos Sub همراه است)، من توانستم تمام سه را همزمان با کلیک کنترل کنم. وقتی من Sonos Beam را در آشپزخانهم اضافه کردم، Play: 1 در گاراژ من و Play: 5 در دفتر اصلی من به همین گروه در برنامه Sonos، Click می تواند تمام سخنرانان Sonos را در خانه من کنترل کند.

 nuimo click sonos control مایکل براون / IDG

هنگام کنترل یک سیستم Sonos، شما دارای سه اسلات است که می توانید برای اجرای یک لیست پخش استفاده کنید ، یک هنرمند، یک آلبوم یا یک آهنگ (اما شما باید اول آن را به عنوان مورد علاقه من Sonos در برنامه Sonos، ابتدا

هنگامی که شما انتخاب بلندگو Sonos (یا گروه بلندگو) شما می خواهید با کلیک کنید، گام بعدی این است که به ایستگاه های اختصاص داده شده به آن بپردازید و اینجا کلیک کنید که خیلی کمتر جالب است، زیرا شما فقط سه اسلات های ایستگاه را سفارش می دهید. لیست پخش، ایستگاه رادیویی، آلبوم، هنرمند یا آهنگ تک آهنگی که شما به لیست Sonos من اضافه کردید به هر یک از این اسلات های ایستگاه

Sonos من وارد برنامه Senic می شود از می تواند از مجموعه موسیقی شخصی شما (ذخیره شده در یک جعبه NAS در مورد من)، خدمات موسیقی که به آن مشترک می شوید (Spotify، Qobuz و Sirius XM برای من)، ایستگاه های رادیویی اینترنتی و غیره.

درک نحوه کار دکمه های کلیک، محدودیتی را که من فقط توضیح دادم توضیح می دهم، بنابراین زمان خوبی برای صحبت در مورد آنچه که "کنترل" به معنای استفاده از آن است، صحبت می کند یک کلیک

همچنین بخوانید:  tvOS 13 تجربه شخصی ترین سینما را دارد

هر بار که دکمه ستاره کلیک را فشار می دهید، اسلات ایستگاه شما برنامه ریزی شده را تغییر می دهد. در مورد من ایستگاه 1 را به یک هنرمند (دونالد فاگان)، ایستگاه 2 به یک لیست پخش Spotify ("Pulse of Americana") و ایستگاه 3 به یک مسیر خاص در Spotify ("دست ها در شما"، اشلی مونرو ) حالا، هر بار که دکمه ستاره کلیک را فشار می دهم، ایستگاه را تغییر می دهد. فشار دادن آن را دو بار در سرعتی سریع حتی بر روی ایستگاه در وسط پیمایش می کند.

فشار دادن دکمه دایره روی کلیک موسیقی را متوقف می کند. من حتی می توانم لیست پخش من بالا و پایین حرکت کنم با فشار دادن روی درز بین دو سوئیچ برای خاموش کردن هر دو سوئیچ در همان زمان. هل دادن بر روی ستاره و کنار سمت سوئیچ با هم به مسیر بعدی پیشرفت می کند؛ با فشار دادن دایره و منهای با هم به آهنگ قبلی برگردد. این کاملا هوشمندانه است، مخصوصا برای یک دستگاه که هرگز به باتری نیاز ندارد.

 ports of hub nuimo مایکل براون / IDG

توپی Nuimo دارای یک اتصال میکرو USB برای قدرت، یک پورت USB برای دونگ EnOcean و پورت Ethernet در حال حاضر غیر فعال است

هنگامی که شما نمی توانید به اندازه کافی از این آهنگ جدید از هنرمند مورد علاقه خود دریافت کنید، سرگرم کننده است که بتوانید آن را با فشار یک دکمه شنید. و این خیلی سریعتر است که این کار را انجام دهید تا گوشی هوشمند خود را بیرون بیاورید یا با بلندگوی هوشمندتان صحبت کنید. این نیز آسان است به راحتی به مبادله سه ایستگاه در برنامه سینیک برای هر سه جدید زمانی که شما از شنیدن موسیقی همانطور که شما برای اولین بار آنها را به کتابخانه من Sonos خود را خسته می شود – اما هیچ اطمینان وجود دارد که شما محدود است فقط سه اسلات در هر زمان می باشد.

به هیچ وجه شگفت انگیز نیست که دکمه های اضافه و منهای کلیک روی که شما برای کنترل سخنرانان Sonos خود استفاده می کنید حجم صدا را تنظیم کنید به ترتیب. فقط آگاه باشید که این تنظیمات بر روی هر بلندگو Sonos فعال تاثیر می گذارد. اگر میخواهید بلندگوها را به صورت جداگانه بچرخانید، باید برنامه Sonos را بکشید یا دکمههای خود را در بلندگوها لمس کنید.

چندین ماه از Nuimio Click استفاده کرده ام و فقط آن را استفاده کردم من سخنرانان Sonos را چندین بار کنترل می کنم – بیشتر برای بررسی قابلیت ها و محدودیت های آن در آماده سازی برای نوشتن این بررسی. نه بار از 10، من گوشی خود را از جیبم بیرون آوردم و از برنامه برای گوش دادن به کتابخانه موسیقی خودم یا برنامه سرویس جریان من برای گوش دادن به موسیقی که من ندارم استفاده کردم.

 hub noimu [19659033] مایکل براون / IDG </small><figcaption>
<p> توپی Nuimo دارای محدوده تقریبا چهار با چهار اینچ است. </p>
</figcaption></figure>
<p> نیروی عادت؟ شاید. و شاید اگر بیشتر به دیوار وصل شوم، به عنوان یک کلید نور، از کلیک بیشتر استفاده خواهم کرد. اما بیشتر به این دلیل بود که من در جهان زندگی می کنم که در آن من می توانم از یک اقیانوس موسیقی را انتخاب کنم تا لحظه لحظه لحظه به لحظه گوش دهد و کلیک Realistically من فقط سه طعم را محدود می کنم مگر اینکه من بخواهم مجددا برنامه های ایستگاه های خود را دوباره برنامه ریزی کنم </p>
<h2 class= Nuimo کلیک کنید با فیلیپس رنگ

یکی دیگر از رایج ترین استفاده برای Nuimo کلیک برای کنترل فیلیپس روشنایی رنگ (من می گویم "نورپردازی" به دلیل رنگ بسیار دورتر از لامپ های هوشمند است). در این مورد، برنامه Senic به شما اجازه می دهد تا به عنوان بسیاری از دستگاه های فیلیپس Hue را انتخاب کنید که شما می خواهید کنترل کنید؛ اما به عنوان سخنرانان Sonos، این امر همه چیز یا هیچ چیز نیست. هر تغییری که به یک لامپ با استفاده از کلیک می کند، تمام لامپ های دیگر موجود در آن گروه را تحت تاثیر قرار می دهد. شما نمیتوانید یک لامپ را به رنگ قرمز، دیگری به سبز و یک سوم سفید کنید. اما شما می توانید چندین کلیک را تنظیم کنید و گروه های مختلف فیلیپس رنگ ها را به هر یک از آنها اختصاص دهید.

 nuimu click philips color control مایکل براون / IDG

چروک دیگر با روشنایی این است که با کلیک بر روی آنها می توانید چراغ را روشن نکنید اگر آنها به یک سوئیچ که در موقعیت خاموش است متصل شوند. مطمئنا این گسل کلیک نیست و این مسئله در Philips Hue Cala و روشنایی چشم انداز Lilly من نصب نشده است، از آنجا که این دستگاه ها به برق وصل شده اند خیابان های خیابانی که توسط سوئیچ ها کنترل نمی شوند.

اگر من قبلا بلندگوهای هوشمند نداشتم، می توانستم از آنها برای روشن و خاموش کردن فرمان های صوتی استفاده کنم، کلیک یک مزیت بسیار بزرگتر را به ارمغان می آورد، زیرا تنها گزینه دیگری من برای کشیدن گوشی هوشمند من و راه اندازی برنامه رنگ

اینجا دوباره، هنگامی که شما لامپ های مورد نظر خود را برای کنترل کلیک کنید، می توانید برنامه های سه ایستگاه را با فشار دادن دکمه ستاره برنامه ریزی کنید. در این مورد، ایستگاه ها صحنه های فیلیپس رنگ هستند که برای لامپ ها یا وسایل مورد استفاده کنترل می شوند. با فشار دکمه دایره تمام نورها را خاموش می کند. و در این مورد، علاوه و منهای نور روشن و کم نور است.

سرمایه گذاری ارزشمند؟

من واقعا می خواستم Nuimo کلیک، اما نوآوری آن به سرعت خاموش شد. در حالی که من برای کنترل نورهای رنگ از سخنرانان Sonos بسیار مفید بودم، من با 179 دلار برای خرید یک کیت شروع با یک کلیک، هزینه 229 دلار برای یک کیت با دو هزینه صرف نمیکنم. اگر فکر می کنید از این دستگاه بیشتر از من استفاده می کنید، سنیک یک خط مشی بازگشت 30 روزه دارد و حتی ایده تست محصول خود را را قبل از سرگرم می کند اگر آن را خریداری کنید شما با آنها در تلفن صحبت می کنید (جزئیات اینجا ). به هر حال، به نظر می رسد در ارائه سیستم به یک ردیف بسیار کمی وجود دارد.

برای نظر دادن به این مقاله و سایر مطالب TechHive، از صفحه فیس بوک یا خوراک ما Twitter دیدن کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image