علمی و فناوری

Night Sight Fight: kinda آیفون 11 با عکس گرفتن از دوربین کم نور پیکسل 4 را از بین می برد

ما باید آزمایش های زیادی انجام دهیم تا بتوانیم حکم را در تلفن هوشمند جدید Pixel 4 گوگل بدست آوریم ، اما نتایج اولیه نشان می دهد که این برای یک مبارزه بزرگ با آیفون 11 است. دید در شب در برابر حالت شب آیفون 11 برای دیدن اینکه کدام دوربین می تواند یک عکسبرداری بهتر در شب داشته باشد. برداشت اول بسیار یک طرفه است.

این بسیار شگفت آور است. حالت شب اپل تا حد زیادی به عنوان نسخه قابل قبول نسخه Google در پیکسل 3 دیده می شد ، و همه ما تصور می کردیم که پیکسل 4 جهشی دیگر را برای نشان دادن رئیس اپل که رئیس آن است ، به دست می آورد. این ممکن است به این صورت نباشد.

همچنین بخوانید:  بهترین قفل درب هوشمند 2019: بررسی و خرید مشاوره

یادداشت سردبیر: وقتی این داستان در ابتدا ارسال می شد ، عکس های چاپی به طور صحیح برچسب گذاری نمی شدند. ثابت شده است.

 پیکسل 4 آیفون 11 دید در شب 1 Michael Simon / IDG

پیکسل 4 (سمت چپ) ، آیفون 11 (سمت راست). برای بزرگنمایی کلیک کنید.

در اولین نمایشگاه آزمایشی ، هر دو دوربین توانستند صحنه را به اندازه کافی روشن کنند تا کل ساختمان را از فاصله دور ببینند. با این حال ، گوگل رنگ ها را منفجر کرد و بسیاری از تعریف ها و سایه ها را از دست داد ، در حالی که آیفون 11 صداقت شب را حفظ کرده و قسمت هایی را که در تاریکی کفن شده اند ، روشن می کند.

همچنین بخوانید:  چرا من یک روتر گران قیمت Wi-Fi 6 را برای تنظیم کار من از خانه خریداری کردم: سرعت ، سرعت ، سرعت
 pixel 4 iphone 11 Night Night 3 Michael Michael / IDG

پیکسل 4 (سمت چپ) ، آیفون 11 (سمت راست). برای بزرگنمایی کلیک کنید.

در عکس بعدی ما ، وقتی اپل به دقت رنگ رسید ، اپل از Google بهتر عمل کرد. قرمز بودن درب روی کلیسا ، تاریکی آسمان و رنگ تاکسی در پیش زمینه ، همه بهتر توسط iPhone 11 نشان داده شده اند.

 pixel 4 iPhone 11 11 Night Night 2 Michael Michael / IDG

پیکسل 4 (سمت چپ) ، آیفون 11 (سمت راست). برای بزرگنمایی کلیک کنید.

هر دو دوربین با این عکس از یک کوچه آپارتمانی بسیار تاریک به طرز چشمگیری عمل کردند. آیفون 11 با رنگ پیچک ، آجر و مالچ حاشیه ای جزئی دارد ، که همه رنگهای عمیق خود را حفظ کرده و تحت تأثیر افزایش قرار گرفتن در معرض آن نیستند.

همچنین بخوانید:  آیا دنیا پیش از بیگ بنگ وجود داشت؟
 pixel 4 iphone 11 Night Night 4 Michael Michael / IDG

پیکسل 4 (سمت چپ) ، آیفون 11 (سمت راست). برای بزرگنمایی کلیک کنید.

سرانجام ، این عکس از چهار پوستر در یک اتاق با چراغ های خاموش گرفته شد. هر دو نور زیادی به خود جلب کرده اند ، اما می توانید به وضوح مشاهده کنید که نسخه آیفون 11 با هر دو رنگ روشن تر و عمیق تر ، و وضوح و تعریف بهتری دارد. بیشتر از اینکه پیکسل را در دید شب گیر کنید – ممکن است این فقط تلفن باشد.

توجه: وقتی بعد از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image