علمی و فناوری

MIUI 12 فونت های یکنواخت و عناصر UI ، صفحه نمایش بارگیری مشترک را برای برنامه های سیستم و سایر موارد به ارمغان می آورد.

چند روز به عقب ، طراح رئیس MIUI یک AMA (سؤال از من هر چیزی) را در انجمن Mi در چین انجام داد تا در مورد ویژگی های جدید در MIUI بحث کند. اکنون ، حساب رسمی [Wei Weibo MIUI برخی از سؤالات مورد بحث را به اشتراک گذاشته است و تعدادی از تغییراتی را که به MIUI منتهی می شود ، در اختیار ما قرار می دهد. بیشتر سوالات کاربران MIUI چینی در مورد فونت ها بود که برای ما کاربران جهانی MIUI جالب است. سؤال اول افزودن پشتیبانی از قلم ها در سطح جهان است. به همین منظور ، کارمندان MIUI پاسخ دادند که اکنون مدتی است که روی آن کار می کنند ، با این حال ، تغییر قلم هنوز تأثیر در وبگردی نخواهد داشت.

شخص دیگری در مورد قلم های بخش سوم پویا سؤال کرد. به همین منظور ، طراح گفت که برنامه های شخص ثالث از عملکرد دینامیکی مانند فونت های سیستم معرفی شده در MIUI 11 پشتیبانی نمی کنند. اما وی اطمینان داد که آنها با توسعه دهندگان شخص ثالث همکاری خواهند کرد تا این ویژگی را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

یکی از کاربران با انتقاد از عناصر UI فعلی به صورت یکنواخت و پاسخ به این سوال پاسخ داد: "MIUI 12 آن را بهینه می کند". این بدان معناست که می توانیم از یک UI تصفیه شده کلی با یکنواختی در MIUI انتظار داشته باشیم.

علاوه بر این ، کاربر دیگری گفت که در حال حاضر همه برنامه های سیستم دارای صفحه بارگذاری متفاوت هستند و بنابراین پیشنهاد می کند که آنها را یکنواخت کنیم. به همین منظور ، طراح MIUI MIUI 12 را تأیید کرد تا صفحات خالی یکپارچه ، بارگیری صفحات و بارگیری آیکون ها را برای همه برنامه های سیستم فراهم کند.

یک کاربر حتی پیشنهاد بهینه سازی اسلایدرهای حجم و پاسخ برای آن را داد در MiUI با سایر لغزنده ها متحد شوید. 12. پیشنهاد UI دیگر این بود که سریع مربع ها را تغییر دهید. اما به همین دلیل ، رئیس MIUI توضیح داد که با تلفن های مدرن و دارای لبه های خمیده بد نخواهد بود. بنابراین ، همچنان به صورت دایره ای همچنان در MIUI 12 ادامه خواهد یافت.

همانطور که در ابتدا گفته شد ، بیشتر پیشنهادات و سؤالات مربوط به فونت هایی از جمله بهبود سناریوهای تاریک و سبک ، جسورانه در مکان های خاص برای برجسته کردن سرفصل ها ، بهینه سازی از قلم های عددی ، درصد بیشتر باتری در تلفن همراه با شکاف قطره شبنم و موارد دیگر.

به طور خلاصه ، سر MIUI اطمینان داده است که تمام ویژگی ها و تغییرات ممکن در MIUI 12 همانطور که توسط کاربرانی که در AMA مجازی حضور داشتند ، پیشنهاد شده است. در انجمن جامعه در چین در نسخه MIUI آینده اجرا خواهد شد. آخرین تکرار نرم افزار تلفن همراه Xiaomi در نیمه دوم سال 2020 آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید:  برنامه Cardiogram می تواند در نهایت به سنسورهای ضربان قلب Fitbit ضربه بزند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image