علمی و فناوری

Microsoft Office 365 برای شرکتها ، جستجوی Chrome را به Bing تغییر می دهد ، مگر اینکه شما این کار را انجام دهید

در آنچه به نظر می رسد مورد گسترده ای از فراخوانی است ، نسخه بعدی Office 365 مایکروسافت برای شرکت ها به طور خودکار موتور جستجوی Google Chrome را به بینگ تغییر می دهد. و Firefox در لیست بعدی قرار دارد.

بله ، Google Chrome. بله ، بینگ مایکروسافت می گوید این کار را برای فعال کردن جستجوی مایکروسافت انجام داده است ، که اساساً موتور جستجوی بینگ را به روشی برای کشف پرونده های سازمانی و سایر اطلاعات خود تبدیل می کند. اما هنوز ، موتور جستجوگر شرکت دیگری را برای این کار تغییر دهید؟ (ما برای اظهار نظر به Google رسیده ایم ، اما شرکت با زمان مطبوعات پاسخ نداده است.)

همچنین بخوانید:  این PowerColor Radeon RX 570 با دو بازی رایگان برای 120 دلار یک معامله بسیار جالب است
 chrome with bing Microsoft Microsoft

Microsoft

نمونه ای از آنچه کاربران می توانند با جستجوی مایکروسافت با استفاده از Google جستجو کنند. کروم.

مایکروسافت برنامه های خود را در یک سند پشتیبانی که چهارشنبه ظاهر شد ، قرار داد ، تا حدودی به دلیل گزارش توسط Thurrott.com. به طور خاص ، تغییر در Office 365 ProPlus انجام خواهد شد ، نسخه ای از Office خاص برای شرکت ها. این تغییر در اوایل ماه فوریه برای کاربران "هدفمند" دریافت می شود که ماهانه کانال ماهانه را دریافت می کنند ، و در تاریخ های بعدی برای دیگران. مایکروسافت می گوید ، کاربران در ایالات متحده و انگلیس تحت تأثیر قرار خواهند گرفت و همچنین برخی از مناطق دیگر نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.

مایکروسافت به تغییرات ایجاد شده در Chrome به عنوان یک پسوند اشاره می کند: به طور خاص ، با افزودن جستجوی Microsoft در پسوند بینگ به. Office 365 Pro Plus. در اینجا نحوه مایکروسافت توضیح می دهد که چیست و چه می کند: "جستجوی مایکروسافت در بینگ یک رابط کاربری وب آشنا را فراهم می کند تا به کاربران شما کمک کند تا اطلاعات مکانی در مورد کار را آسان تر ، از جمله پرونده ها و اسناد ، سایتهای داخلی و ابزارهای تجاری ، نمودارهای افراد و سازمانها ، اطلاعات ساختمان پیدا کنند. و سایر اطلاعات مربوطه از درون سازمان شما ، "می گوید. "جستجوی مایکروسافت به پرونده ها ، سایت های شیرپوینت ، محتوای OneDrive ، مکالمات تیم و Yammer و سایر منابع داده اشتراکی در سازمان شما و همچنین اینترنت دسترسی دارد."

آنچه دقیقا مشخص نیست این است که چگونه مایکروسافت می تواند قلاب های خود را به Chrome متصل کند. این کار را انجام دهید دسته امنیتی توییتر SwiftonSecurance خاطرنشان کرد که در واقع ممنوعیت نصب ویندوز Defender در نصب نرم افزار بدون رضایت شما است. سند پشتیبانی همچنین قصد بیشتر را روشن می کند: مایکروسافت ابتدا ترفندهایی را به Chrome اضافه می کند ، اما "پشتیبانی از مرورگر وب Firefox برای دیرتر برنامه ریزی شده است."

چگونه می توان مایکروسافت را از تغییر موتور جستجوی Chrome در تغییر داد. Office 365

مدیر IT که نمی خواهند بخواهند پسوند نصب شده راهی در اطراف آن داشته باشند. شرکت ها می توانند از ابزار Deployment Office یا Policy Policy برای جلوگیری از آن استفاده کنند ، اما باید قبل از نصب برنامه افزودنی انجام شود. اگر سرپرست خیلی طولانی صبر کند ، برای حذف آن باید مجبورند فرمان را اجرا کنند.

خوشبختانه ، به نظر می رسد که کاربران جداگانه امکان غیرفعال کردن جستجوی مایکروسافت را نیز دارند. برای غیرفعال کردن جستجوی مایکروسافت و بازگرداندن Google به عنوان موتور جستجو ، کاربران باید بتوانند روی نماد ذره بین "جستجو" در کنار نوار آدرس در Chrome کلیک کنند ، و سپس از جابجایی کنند و از Bing به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود استفاده کنند انتخاب.

 کروم مایکروسافت را خاموش کنید مایکروسافت

کاربران می توانند برای خاموش کردن مایکروسافت بینگ بر روی نماد جستجو "ذره بین" کلیک کنند.

متأسفانه ، تلاش مایکروسافت برای کمک به کاربران با جستجوی مایکروسافت به راحتی انجام می شود. به عنوان نمونه دیگری از رویکردهای سنگین شرکت برای گفتن ، ارتقاء کاربران به ویندوز 10 . سوال طبیعی بعدی که باید بپرسید این است: آیا مایکروسافت نیز می تواند این کار را با مصرف کنندگان انجام دهد؟ در اینجا چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید: در نسخه جدید ، مبتنی بر Chromium ، مایکروسافت انتخاب موتور جستجوگر Chrome را لمس نکرده است. اما گزینه های موتور جستجوگر Edge را در یک سطح عمیق که در آن پیدا کردن آنها دشوار است ، دفن کرده است ، و Bing را به صورت پیش فرض قرار دادند.

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image