علمی و فناوری

MeshTalk OPPO، تکنولوژی Walkie Talkie را به یک سطح جدید می برد

در MWC Shanghai 2019 امروز، OPPO تکنولوژی جدیدی به نام MeshTalk را نشان داد. این یک ویژگی است که اجازه می دهد تلفن های OPPO برای برقراری تماس و ارسال پیام به یکدیگر بدون نیاز به یک شبکه تلفن همراه، بلوتوث یا اتصال Wi-Fi و فقط نیاز به تلفن در محدوده 3 کیلومتر است.

 OPPO مش مش [19659003] OPPO می گوید کاربران می توانند متن، پیام های صوتی و ارسال تماس های تلفنی به دستگاه های OPPO را در محدوده 3 کیلومتری ارسال کنند. چندین دستگاه همچنین قادر خواهند بود "یک شبکه محلی محلی (LAN) ایجاد کنند که امکان ایجاد چت گروهی را فراهم می کند و همچنین به گسترش محدوده ارتباط از طریق یک رله سیگنال کمک می کند." </p>
<div style=

بلاگ رسمی گفت: MeshTalk استفاده می کند یک تراشه سفارشی که "از تمرکززدایی، سرعت بیشتر و مصرف انرژی کمتر بهره میبرد". MeshTalk همچنین دارای سطح بالایی از حریم خصوصی با توجه به OPPO است زیرا می تواند از ایستگاه های پایه و سرور ها دور بماند.

OPPO مشخص نشد که فناوری برای عموم قابل دسترس خواهد بود. با این حال، می توان نتیجه گرفت که تنها مدل های جدید منتشر شده در آینده MeshTalk را پشتیبانی می کند، زیرا از یک تراشه مخصوص استفاده می کند که یک جزء سخت افزاری است.

OPPO یک بار دیگر ثابت کرده است که یکی از پیشگامان نوآوری در تلفن همراه است. شرکت مخابرات چین در زمینه تحقیق و توسعه بسیار سرمایه گذاری کرده است و تکنولوژی های جدیدی را دنبال می کند. MeshTalk تنها ویژگی ای بود که امروز در MWC شانگهای نشان داده نشد و همچنین تکنولوژی زیر را در زیر صفحه نمایش (USC) ارائه کرد که باید در طول یک سال تبدیل شود.

همچنین بخوانید:  پرچم‌هایی که از باد و نور خورشید انرژی برق تولید می‌کنند

(منابع: 1 ، 2 )

UP NEXT: OPPO اختراع طراحی تلفن همراه با دوربین پاپ آپ

Source link