علمی و فناوری

MediaTek یک درآمد بهبود یافته در ماه ژوئن را بیش از 643 میلیون دلار ثبت کرده است

MediaTek در ماه ژوئن شاهد بهبودی در درآمد خود بوده است که در پایان سه ماهه دوم نیز اتفاق می افتد. به نظر می رسد که این شرکت پس از جابجایی تمرکز خود از چیپ ستارهای پرچم دار به ارائه واسطه های حق بیمه متوسط ​​و بودجه، به سمت پیروزی بر می گردد. Chipmaker تایوان گزارش شده است درآمد توزیع شده از NT $ 20.89 میلیارد برای ژوئن 2019 که حدود $ 643.1 میلیون دلار است.  MediaTek

درآمد 9.3٪ بالاتر از آنچه شرکت در ماه مه، اما 0.8٪ پایین تر از آنچه که در همان دوره سال گذشته افزایش یافته است. این به رغم فروش قوی تر در سه ماهه دوم سال گذشته است. فروش تلفیقی NT $ 61.57 میلیارد، 14.4٪ بیشتر از سال گذشته و در سه ماهه اول سال جاری 1.8٪ افزایش یافته است. تولید کننده تراشه Fabless تولید مجموع درآمد از 114.29 میلیارد NT برای نیمه اول سال 2019 است که افزایش 3.8٪ سالانه در درآمد است.

همچنین بخوانید:  گرم ترین زمستان بریتانیا - زومیت

درآمد با دستورالعمل شرکت که در ماه می باشد و نشانه ای از چیزهای خوب است آمدن. MediaTek همچنان به افزایش ارائه تلفن همراه SoC خود در حالی که هدایت انرژی به راه حل های غیر تراشه های تراشه برای ایجاد یک محصول غنی است. فروش راهکارهای MediaTek برای IoT، مدیریت انرژی IC و ASIC به ترتیب برای 30 تا 35 درصد درآمد شرکت در سه ماهه اول سال 2019 با بازدهی در حاشیه ناخالص بالاتر از 40 درصد است.

MediaTek اخیرا اعلام کرد چند جدید SoC های غیر موبایل نیز علاوه بر تراشه های جدید گوشی های هوشمند خود که اولین شرکت 5G SoC را شامل می شود. یکی از این موارد MediaTek i700 جدید برای برنامه های AIoT است که برای شروع حمل و نقل محصولات در سال آینده صورت می گیرد. در اوایل ماه جاری، S900 برای تلویزیون هوشمند با پشتیبانی از رزولوشن 8K عرضه شد.

همچنین بخوانید:  احتمال معرفی گلکسی واچ اکتیو، گلکسی فیت و گلکسی باد در گلکسی آنپکد 2019

UP NEXT: محموله های گوشی هوشمند در چین در ماه ژوئن 2019، 6.3 درصد کاهش یافته است

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image