علمی و فناوری

Leak می گوید Redmi K30 5G دارای دوربین 64 مگاپیکسلی سونی IMX686 است

Redmi K30 5G در حال شکل گیری است تا یک وسیله جالب با اولین تعداد زیادی باشد. این اولین تلفن Redmi با سرعت تجدید 120Hz خواهد بود. اولین تلفن آن با صفحه نمایش سوراخ است. و اولین تلفن آن با اسکنر اثر انگشت در کنار هم است. همچنین ممکن است اولین تلفنی باشد که با پردازنده جدید موبایل 5G میان رده Qualcomm راه اندازی کرده است. اکنون شانس زیادی وجود دارد که ممکن است اولین تلفن همراه با سنسور دوربین IMX686 جدید سونی باشد.

 طراحی عقب Redmi K30 5G

سونی نگاهی اجمالی به ما داد. قدرت IMX686 در یک فیلم بازاریابی در اوایل ماه گذشته. ما از توانایی های این سنسور بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم و اکنون یک نشت می گوید سنسور 64MP با Redmi K30 همراه خواهد بود.

همچنین بخوانید:  اپل کارت قهرمانی قوی را در نبرد با برنامه های کنترل والدین بازی می کند، اما راه حل های چندگانه را ارائه می دهد

 مشخصات دوربین Redmi K30 5G

اطلاعات توسط We Station Digital Chat Station ،

طبق توئیت وی ، این گوشی دارای دوربین 64 مگاپیکسلی سونی IMX686 با دیافراگم f / 1.89 و اندازه حسگر 1 / 1.73 است. این دوربین با یک سنسور 8 مگاپیکسلی ، یک سنسور 5 مگاپیکسلی و یک سنسور 2 مگاپیکسلی ساخته می شود تا یک دوربین چهارگانه را تشکیل دهد.

Redmi K30 دارای دوربین های عقب خود به صورت عمودی است. با این حال ، این مجموعه در داخل حلقه ای قرار دارد که یادآور سری هواوی میت 30 یا OnePlus 7T است.

با راه اندازی در 10 دسامبر ، تلفن نمایشگر LCD را با یک سرعت تازه سازی 120 هرتز و سوراخ پانچ بزرگ برای دو دوربین سلفی. این برنامه NFC ، پشتیبانی از شبکه های SA و NSA 5G ، پشتیبانی از شارژ سریع 27W و اندروید 10 را از جعبه اجرا خواهد کرد.

همچنین بخوانید:  Surface Neo مایکروسافت یک کامپیوتر تاشو با ویندوز 10X و تاریخ حمل 2020 است

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image