علمی و فناوری

Kirin 985 Huawei خواهد شد جرم تولید شده توسط TSMC در Q2 2019 خواهد شد

در سال گذشته، Huawei's Hisilicon توانست همه افراد دیگری را برای انتشار نخستین 7nm SoC، Kirin 980 رها کند. به نظر می رسد که این شرکت روند جدید انتشار تراشه -gen قبل از دیگران، با Kirin 985 که در سال 2019 به تولید انبوه درآمده است.

 Kirin 985

گزارش کمونیست تایمز (از طریق Digitimes) بیان میکند که TSMC در حال آماده سازی 7nm EUV (فرآیند فوق لیفتان) با نام N7 + به عنوان تولید عظیمی از نسل جدید کیین 985 Hisilicon شناخته می شود. علیرغم مسائل مربوط به توسعه EUV، فرآیند تولید در 7 نانومتر، ارزان تر و سریعتر خواهد شد.

همچنین بخوانید:  افرادی که به یگانگی باور دارند، از سطح رضایت بیشتری در زندگی برخوردارند

به زودی پس از لرزش حجم تولید Kirin 985، TSMC شروع به ساخت چیپ ست های A13 اپل در پایان سال 2019 خواهد کرد. چیپست غول پیکر کوپرتینو بر اساس تکنولوژی کمی متفاوت است که به عنوان N7 Pro نامگذاری شده است. همه ما در مورد فرایند "Pro" می دانیم که این نسخه پیشرفته N7 + است.

این خبر در خط قبلی با یک گزارش قبلی است که 7nm EU V را برای Kirin 985 ذکر کرد. از آنجا که جدید تکنولوژی فرآیند تولید چیپ ست را سرعت می بخشد، Huawei باید قادر به ارسال اسمارت فون های بیشتری با این پردازنده گل سرسبد در داخل باشد. این مهم است که شرکت برای اطمینان از عرضه ثابت گوشی های هوشمند بالا، از آنجایی که قصد دارد تا پایان سال 2019 کشتی های بیش از 250 میلیون دستگاه را بفروشد .

همچنین بخوانید:  بررسی آیپد پرو 2018 اپل

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *