علمی و فناوری

Huawei EMUI 10 اولین نسخه برنامه Rollout Update اعلام شد

[هواوی] EMUI 10 هفته گذشته رسمی رفت و اکنون همه در حال تعجب هستند که دستگاه های هواوی و افتخاری آنها به روز رسانی جدید را دریافت می کنند. این واقعیت که سیستم عامل جدید بر اساس جدیدترین نسخه Android Q ساخته شده است ، آن را حتی جالب تر جلوه می دهد ، برخی ویژگی های بسیار مفید مانند گالری برنامه جدید و برنامه Digital Wellnessing را در تلفن های هوشمند هوآوی آورده است. واقعاً جای تعجب ندارد که سری [هواویP30 اولین بروزرسانی بتا را بر اساس EMUI 10 دریافت کند. معرفی نهایی سری P30 برای 8 سپتامبر تعیین شده است ، اما ما جزئیات دیگری را برای دستگاه های دیگر در چین نیز داریم.

همچنین بخوانید:  ویروس کرونا باعث تعطیلی کارخانه تولید گلکسی Z فلیپ شد
 huawei emui 10 برنامه
huawei emui 10 برنامه –
انجمن های هوآوی

طبق انجمن های رسمی هواوی ] ، هوآوی P30 به روزرسانی EMUI 10 را در 8 سپتامبر دریافت خواهید کرد ، به زودی توسط Huawei Mate 20 ، Mate 20 Pro ، Mate 20X ، Mate 20 RS Porsche Design حدود اواخر سپتامبر 2019. در مورد دستگاه هایی مانند Honor 20 ، Honor 20 Pro ، Honor V20 ، و Honor Magic 2 ، آنها نسخه بتا Magic UI 3.0 را در همان زمان یعنی اواخر سپتامبر 2019 دریافت می کنند. همه این نسخه های بتا a مبتنی بر Android Q است ، بنابراین این تلفن ها به زودی آخرین نسخه Android را اجرا می کنند.

همچنین بخوانید:  به دلیل همه گیر شدن ، محموله های تلفن های هوشمند چینی در Q1 2020 به میزان قابل توجهی کاهش می یابد: Digitimes

EMUI 10 یک بروزرسانی مهم برای تلفن های Huawei است زیرا باعث بهبود نرمی و عملکرد در دستگاه های موجود می شود. این شرکت حتی یک حالت تاریک تاریک سیستم اضافه کرده است که حتی برنامه هایی را مجبور می کند که حالت تاریکی برای اجرای آن نداشته باشند. تنظیمات سیستم در این نسخه جدید بهتر سازماندهی شده اند و سیستم عامل به گونه ای طراحی شده است که در هنگام کار سایر دستگاه ها مانند لپ تاپ ویندوز 10 تجربه بهتری را ارائه دهد. EMUI 10 به تلفن های هوشمند اجازه می دهد تا صفحه نمایش خود را مستقیماً روی دستگاه ویندوز 10 قرار دهند ، و یک تجربه کاری یکپارچه ارائه می دهد.

همچنین بخوانید:  ایران لاکوبل؛ کاربرد بی‌نظیر شیشه رنگی در معماری و دکوراسیون داخلی
 Honor Magic 2 3D
Honor Magic 2 به روز رسانی جدید بتا Magic 3 UI را در اواخر ماه سپتامبر

دریافت می کند. ] تاکنون این دستگاه هایی هستند که برای دریافت به روزرسانی EMUI 10 تأیید شده اند. اما در روزهای آینده نیز اطلاعات بیشتری راجع به سایر دستگاه ها انتظار داشته باشید.

UP NEXT: مودم 5G هواوی دارای ناکارآمدی طراحی و قدرت است و می گوید IHS Markit Report

( از طریق )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image