علمی و فناوری

Huawei دیگر مجاز به نصب برنامه های فیس بوک در گوشی های خود نیست

یک روز بدون Huawei فضا را در عرصه اخبار تکنولوژی می گیرد. تحریم تجاری اخیر در مورد شرکت چینی توسط دولت آمریکا همچنان با شرکت های چندملیتی ارتباط برقرار می کند که با قطع ارتباط ایالات متحده با Huawei روبرو هستند. این به رغم حکومت ایالات متحده، اجرای آن تا 90 روز ادامه دارد. آخرین شرکت برای قطع ارتباط با هوآوی است Facebook Inc . رویترز گزارش می دهد که فیس بوک متوقف شده است که به Huawei اجازه می دهد پیش نصب برنامه های خود را بر روی گوشی های هوشمند منتشر شده تحت Huawei و مارک های مربوطه.  Huawei

همچنین بخوانید:  ویروس کرونا تحلیل‌های زنجیره تأمین کسب‌وکارها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد

این آخرین ضربه برای غول فناوری چینی است که در تلاش برای حفظ ارتباطات در بازار گوشی های هوشمند با مواجه شدن با اختلافات تجاری میان پکن و واشنگتن که Huawei را در وسط داشته است، است.

EDITOR'S انتخاب: ASUS ZenFone 6 رسما در تایوان برای NT $ 17،990 (~ 575 $)

گزارش می شود. این گزارش نشان می دهد که صاحبان تلفن های موجود Huawei همچنان قادر به استفاده از این برنامه در گوشی های هوشمند خود خواهند بود و همچنان به دریافت به روز رسانی خواهند پرداخت. اما برنامه فیس بوک در مدل هایی که از این پس راه اندازی می شود در دسترس نیست و با توجه به شخصی که با موضوع آشنا است، بر مدل هایی که هنوز هم برای حمل و نقل وجود دارد تاثیر می گذارد. این توسعه همچنین بر روی Instagram و Whatsapp تاثیر می گذارد، دو برنامه همچنین متعلق به شرکت فیس بوک است.

همچنین بخوانید:  چگونه با کسی که دوستش نداریم کار کنیم

این یک معامله بزرگ نیست، زیرا کاربران هنوز هم می توانند برنامه های خود را به صورت دستی دانلود کنند. پس از پایان دادن به ممنوعیت خدمات گوگل پس از ممنوعیت استفاده از خدمات، همچنین می توانید برنامه ها را با استفاده از Aptoide نصب کنید. ما همچنین انتظار داریم Huawei اعلام کند سیستم عامل خود را در اوت ، احتمالا به نام ArkOS (یا نه).

UP NEXT: Xiaomi Mi Band 4 در حال حاضر برای پیش سفارش در AliExpress برای $ 49.99

((19459018) منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image