علمی و فناوری

Huami در روز 11 ژوئیه با یک شبکه کامل eSIM، ساعت هوشمند جدید خود را راه اندازی کرد

Huami به تازگی منتشر شده است، منتشر شده Amazfit Verge Lite و Amazfit Bip Lite در چین. این شرکت قصد دارد به زودی یک ساعت جدید Amazfit را معرفی کند. به گزارش تیزر منتشر شده توسط شرکت، دیده بان در روز 11 ژوئیه در چین اعلام خواهد شد. پوستر پیش از انتشار همچنین برخی از ویژگی های آن را بسته است.

اول، کوالکام چین اعلام کرد که به Huami با آخرین پلتفرم تلفن همراه Snapdragon در محصولات هوشمند نسل بعدی AMazfit کمک می کند. گفته می شود smartwatch با عملکرد کامل Netcom eSIM است که اجازه می دهد ساعت هوشمند به طور مستقل به تماس ها اعمال شود. eSIM هنوز هم در گوشی های هوشمند نسبتا جدید است و سری 4 اپل دیده می شود که ساعت هوشمند ترین ساعت هوشمند است که با ویژگی کامل Netcom eSIM عرضه شده است. eSIM اجازه می دهد تا ساعت های هوشمند بدون یک سیم کارت فیزیکی وارد شود، به سادگی با راه اندازی یک قرارداد با اپراتور مخابراتی.

همچنین بخوانید:  Seagate IronWolf 110 2.5 اینچی SSD: تا 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی NAS که طراحی شده برای آخرین، اما پول زیادی

EDITOR'S PICK: Amazfit Bip یک کاهش شدید قیمت در آمازون می کند – یک زودگذر به زودی خواهد شد؟ [19659004[تیزرهایپیشازراهاندازیماندرارا"منسههزارتورادوستدارم"رامیپذیرماینظاهرادررابطهباChipsetQualcommSnapdragonWear3100استکهدستگاهپوشیدنیراقدرتمندمیکندچیپستWear3100برایاولینباردرماهسپتامبر2018اعلامشدوباپیشرفتهایمتعددیدرزمینهWear2100همراهشد

ویفندی، معاون رئیس جمهور Huami، گزارش داده است که یک عکس از جعبه بسته بندی با کتیبه "برای تست داخلی Unicom" در علاوه بر تایید نام Amazfit Verge 2. علاوه بر این، Huami تایید کرد که با Marvel Avengers همکاری خواهد کرد تا نسخه Avengers ساعت هوشمند آینده را راه اندازی کند. پوستر رنگارنگ تیزر دارای یک شکل از حروف V است که دوباره نشان می دهد این تکرار نسل بعد Verge است.

UP NEXT: Top 10 بهترین لیست گوشی های آندو تیو برای ماه مه 2019 منتشر شد

(منبع 1 ، 2 )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image