علمی و فناوری

HTC Desire 20 Pro Sketch Leak کل طراحی را فاش می کند

رفته اند روزهای باشکوه قدیمی HTC تلفن های هوشمند آندروید را با طراحی صنعتی منحصر به فرد منتشر کرد. این شرکت سالها پیش تمرکز خود را به صنعت VR تغییر داده است و تجارت تلفنی را پشت سر می گذارد. سال گذشته ، ما فقط به دیدن تعداد انگشت شماری از دستگاه ها رفته ایم و یکی از آنها بود که حتی توسط شرکت ساخته نشده است. گفته می شود ، این برند به زودی می تواند گوشی جدیدی به نام Desire 20 Pro را منتشر کند که طراحی آن به تازگی فاش شده است.

HTC Desire 20 Pro طرح نشت طراحی از اوان بلس است که به واسطه نام مستعارevleaks در توییتر مشهور است. او این نشت را در Patreon خود قرار داد زیرا دیگر هیچگونه نشتی در بستر رسانه های اجتماعی ارسال نمی کند.

 HTC Desire 20 Pro Sketch Leak

طرح طراحی HTC Desire 20 Pro تلفن را فاش می کند تا یک صفحه نمایش با پانچ داشته باشد. سوراخ در گوشه بالا سمت چپ این طرح همچنین گوشی را با حاشیه های صفر به نمایش می گذارد ، که فکر می کنیم محصول نهایی فقط برای تصویرسازی است زیرا محصول نهایی به احتمال زیاد حاشیه های قابل توجهی را در اطراف خود خواهد داشت.

در سمت راست دستگاه با یک کلید قدرت بافت و راک های حجمی در بالا قرار دارد. آی تی. در حالی که ، در قسمت پشتی این گوشی ، یک دوربین چهار دوربین وجود دارد که با یک فلاش LED و یک سنسور اثر انگشت خازنی سنتی دایره ای در مرکز فوقانی جفت می شود. در پشت دستگاه نیز از نام تجاری HTC در مرکز مرده استفاده می شود.

آقای Blass همچنین کد نام این گوشی را که بایدو باشد ، تأیید می کند ، اما متأسفانه او درمورد مشخصات آن چیزی نگفت. با این حال ، طبق لیست اخیر Geekbench ، این دستگاه تا حدودی تأیید شده است که از کوالکام Snapdragon 660 ، 6 GB RAM ، و Android 10 استفاده می کند.

بر اساس مشخصات و طراحی ادعا شده نشت ، HTC Desire 20 Pro یک تلفن با طراحی مدرن اما مشخصات آن از سال 2018 خواهد بود.

همچنین بخوانید:  اپراتورهای بریتانیایی، محدودیت حداکثر مصرف داده را از سرویس‌های اینترنت خانگی حذف کردند

( از طریق )

همیشه اولین کسی باشید که می دانید – ایالات متحده را دنبال کنید!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image