علمی و فناوری

Hands-on: HP Elite Dragonfly ، اولین لپ تاپ با یک ردیاب Tile یکپارچه است

از آنجایی که من به هر دلیلی آپارتمان خود را ترک کردم ، احساس ابدیت می کند ، بسیار کمتر برای سفر کاری یا یک جلسه. با این وجود ، وقتی که فکر کردم کیف لپ تاپ را پشت خودروی مترو بگذارم ، یا مدت زمانی که پس از پاک کردن امنیت در یک ترمینال فرودگاه شلوغ ، تقریباً آن را فراموش کرده ام ، یادآوری می کنم.

حتی بهتر ، به لطف ویژگی Tile's Community Find ، هر کاربر کاشی که در محدوده لپ تاپ گم شده شما قرار می گیرد ، هشدار را در برنامه کاشی شما تنظیم می کند ، با اطلاعات موقعیت مکانی کامل. فقط شما چنین هشدارهایی را دریافت می کنید ، به هر حال ، با علامت گذاری لپ تاپ خود را به عنوان "گمشده" به کل جامعه Tile اطلاع دهید که گم شده است.

 کاشی سنجاقک HP hp Ben Patterson / IDG

اگر شما HP Dragonfly مجهز به کاشی خود را به عنوان "گمشده" علامت گذاری می کنید ، دفعه بعد که شما یا هر کاربر کاشی دیگر از نزدیک نزدیک می شوید ، این برنامه را به شما اطلاع می دهد.

Tile یک اشتراک "حق بیمه" 3 ماهه با شما را ارائه می دهد. چند ویژگی دیگر ، از جمله سابقه موقعیت مکانی 30 روزه برای موارد شما (از جمله اژدها اژدها) ، امکان دعوت از دوستان و خانواده نامحدود برای کمک به ردیابی موارد شما (کاربران غیر حق بیمه می توانند فقط یک دوست را دعوت کنند) ، و "هوشمند هشدارها "(هنوز در بتا) هستند که اگر یک مورد ردیابی را در جایی غیر از خانه یا محل کار خود قرار دهید ، به شما اطلاع می دهد.

عمر باتری

در حالی که ردیاب های کاشی استاندارد روی یک باتری داخلی کوچک کار می کنند ، ماژول Tile in Elite Dragonfly باتری لپ تاپ را خاموش می کند ، و مطابق با HP آن را ترسیم می کند y مقدار کمی قدرت. این واقعیت که ردیاب کاشی اژدها از طریق این لپ تاپ تأمین می شود هم خوب است و هم چیز بد.

اجازه دهید ابتدا با این مسئله مقابله کنیم. از آنجا که ردیاب Tile در سنجاقک بستگی به باتری لپ تاپ دارد ، اگر باتری لپ تاپ از بین برود ، ردیاب Tile متوقف خواهد شد (همانطور که من در طول آزمایش من تأیید کردم). در صورتی که مدت طولانی در آن نشسته باشد که باتری آن خشک شده باشد ، پیدا کردن یک اژدها از دست رفته نخبگان دشوار خواهد بود. از طرف دیگر ، یک ردیاب کاشی استاندارد دارای باتری داخلی خود است ، به این معنی که حتی در هنگام ردیابی دستگاهی با باتری مرده (یا خیر) ، کار خود را ادامه می دهد.

بنابراین ، چرا HP ردیاب Tile استاندارد را در Dragonfly قرار نداد ، که اجازه می داد تا حتی در هنگام از بین رفتن باتری آن ، ردیابی لپ تاپ را انجام دهد؟ خوب ، یک دلیل خوب این است که باتری های داخلی در ردیاب های معمولی Tile فقط حدود یک سال دوام می آورند. (برخی ردیاب های کاشی باتری های قابل تعویض دارند ، در حالی که برخی دیگر باید به سادگی ریخته شوند). از طرف دیگر ماژول Tile در HP Dragonfly از زمان خاموش شدن باتری لپ تاپ به طور نامحدود دوام خواهد داشت ، به این معنی که هرگز نیازی به باز کردن پوسته سنجاقک برای تعویض ردیاب مرده Tile نیست. این یک چیز خوب است.

همچنین شایان ذکر است که اگر ردیاب کاشی Dragonfly's Tile در صورت از بین رفتن باتری لپ تاپ کار نکند ، ردیاب اگر به طور کامل خاموش شود لپ تاپ کار می کند ، به شرط این که لپ تاپ باتری آب آن تمام نشده است. این یک مزیت تصمیمی است که از ویژگی Windows Find My دستگاه ویندوز 10 برخوردار است و این امر مستلزم به کار انداختن لپ تاپ شماست (اگرچه به یاد داشته باشید ، هیچ چیزی مانع از استفاده همزمان از یافتن دستگاه من و عملکرد کاشی اژدها نیست).

پایین. line

در هنگام لپ تاپ هیچ راه حل ردیابی مناسب نیست و ردیاب کاشی تعبیه شده HP Elite Dragonfly مطمئناً جوانب مثبت و منفی خود را دارد. در پایان ، با این وجود ، ادغام Tile Elite Dragonfly's Tile همانطور که می توان انتظار داشت ، ارائه می دهد ، ابزارهای قدرتمند و بدون درز ردیابی ارائه می دهد که در صورت استفاده از ویژگی Find My دستگاه در ویندوز 10 ، می توانند به افزایش سطح راحتی هر کسی کمک کنند. که به طور مرتب با لپ تاپ خود مسافرت می کند – یعنی ، یک بار دیگر دوباره سفر می کنیم.

توجه: هنگامی که شما پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کوچکی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.

Source link

همچنین بخوانید:  هوش مصنوعی با بررسی ضربان قلب نامنظم، خطر مرگ را پیش‌بینی می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image