علمی و فناوری

Govee DreamColor برای تلویزیون با بررسی الکسا: این چراغ تعصب از یک دوربین برای همگام سازی با صفحه تلویزیون شما استفاده می کند

اگر از چراغ های تعصب تلویزیون خود می خواهید بیشتر از یک درخشش لطیف که کنتراست را تقویت می کند و فشار چشم را تسکین می بخشد ، این نوار چراغ پاسخگو LED از Govee ارزش امتحان کردن دارد. روشی نسبتاً ارزان برای غوطه وری تر کردن تلویزیون شما ، کیت روشنایی تعصب تلویزیون Govee برای Dream TV با دوربینی مجهز شده است که صفحه شما را اسکن می کند ، این امر به نوار LED اجازه می دهد تا با تصاویر موجود در تلویزیون شما همگام سازی کند – در یک درجه یا دیگری. تاخیر موضوعی است ، اما میزان دقت و نمایشی که از جلوه های نورپردازی Govee به دست می آورید بسته به آنچه در حال تماشای آن هستید ، و همچنین تنظیمات مجموعه شما متفاوت است.

این بررسی بخشی از پوشش مداوم ما است. روشنایی تعصب برای تلویزیون و مانیتور کامپیوتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، و پیوند به بررسی محصولات رقیب ، به این داستان عمیق نگاهی بیندازید.

نصب و راه اندازی

نوار روشنایی Govee مانند بسیاری نوارهای روشنایی تعصب دیگر که ما دیده ایم ، اما این یکی کمی متفاوت است: به جای یک نوار بلند تنها ، Govee در سه بخش قرار می گیرد که توسط یک جفت سیم باریک کوتاه متصل می شوند. هنگامی که یک فیلم پلاستیکی را برای افشای پشتی چسب بکشید ، قسمت اول نوار را در امتداد لبه عقب سمت راست تلویزیون خود می چسبانید ، سپس قسمت دوم را در امتداد لبه بالای ستون خود ایمن کنید ، و سپس بخش سوم

 جعبه روشنایی تعصب govee Ben Patterson / IDG

کیت روشنایی تعصب تلویزیون Govee برای Dream شامل یک نوار نوری سه بعدی LED ، دوربینی است که به بالای تلویزیون شما سوار می شود ، و

از آنجا که این نوار در سه قطعه متصل قرار دارد ، شما نمی توانید آن را به سادگی برش دهید تا تلویزیون شما مانند سایر نوارهای روشنایی تعصبی که امتحان کرده ایم متناسب باشد. اگر از Govee در تلویزیونی استفاده کنید که کمتر از 55 اینچ باشد (همانطور که ​​هنگام نصب آن در تلویزیون 46 اینچی سونی براویا خودم به چاگرین خود پیدا کردم) ، شاید متوجه شدید که دو بخش اول بسیار طولی دارند و بریدن آنها نیز انجام خواهد شد. بخش های دیگر را جدا کنید. من توانستم نور کمتری را در گوشه های خمیده مجموعه خود جابجا کنم ، اما توصیه می کنم فقط نوار را بر روی تلویزیون نصب کنید که از 55 تا 80 اینچ توصیه می شود (به صورت مورب اندازه گیری می شود).

همچنین بخوانید:  در آخر به روزرسانی کتابخانه شخصی Epic ، سرانجام نمای لیست را برای مجموعه بازی شما اضافه می کند

دوربین بعدی Govee جمع و جور ، که شما قرار است در بالای تلویزیون خود را در نزدیکی وسط قرار دهید ، با لنز دوربین به موازات کف می آید. با قرار گرفتن در این روش ، دوربین به اندازه کافی به صفحه تلویزیون شما نگاه می کند تا تصاویر و رنگ های موجود در تصویر را اندازه گیری کند.

در آخر ، باید جعبه کنترل Govee (که تقریباً اندازه یک دکمه است) را بچسبانید. کارت ها) به پشت تلویزیون خود ، و سپس نوار روشنایی و دوربین را از طریق یک جفت پورت USB Type-A متصل کنید ، در حالی که یک آداپتور AC به یک درگاه قدرت بشکه ای شکل می گیرد.

اکنون این نرم افزار به بازار عرضه می شود. به صورت برنامه Govee Home برای iOS و Android ارائه می شود. پس از نصب برنامه و آتش گرفتن آن ، از شما خواسته می شود که یک حساب Govee (که فقط می توانید در داخل برنامه انجام دهید ، نه در یک مرورگر دسک تاپ) و سپس دستگاه های جدید Govee را از طریق بلوتوث کشف کنید. برنامه به سرعت با نوار روشنایی Govee من پیدا و جفت شد.

همچنین بخوانید:  شرکت ایزی؛ نماینده برتر دی لینک در خاورمیانه و شمال آفریقا

اتصال Govee به شبکه Wi-Fi من ، کمی مشکل تر بود. همانند بسیاری از دستگاه های هوشمند دیگر ، Govee فقط به شبکه های Wi-Fi 2.4 گیگاهرتزی متصل می شود و از اتصال به شبکه دو باند من امتناع می ورزد. برای ایجاد یک شبکه فقط 2.4 گیگاهرتز ، مجبور شدم تنظیمات شبکه را تنظیم کنم ، سپس به صورت دستی در SSID به صفحه تنظیمات Wi-Fi Govee ضربه بزنم. (برنامه به طور خودکار نام شبکه ای را که دستگاه تلفن همراه شما به آن متصل است پر می کند ، اما برای سایر شبکه های موجود اسکن نخواهد شد.)

بعد از اتصال Govee به Wi-Fi ، می توانید آن را با آمازون الکسا یا Google Home ، که به شما امکان می دهد چراغ را از طریق دستورات صوتی کنترل کنید (به عنوان مثال ، "الکسا ، نوار نور Govee را خاموش کنید.")

آخرین و مهم نیست ، شما باید لنز دوربین را کالیبره کنید تا اطمینان حاصل کنید با دقت ردیابی صفحه تلویزیون خود را. هنگامی که در تنظیمات کالیبراسیون قرار گرفتید ، تصویری ثابت از آنچه دوربین Govee می بیند ، مشاهده می کنید و می توانید با کشیدن یک سری از پنج نقطه به چهار گوشه و بالای صفحه ، به تمرکز خیره کننده نگاه دوربین کمک کنید.

همچنین بخوانید:  با زیباترین نقاط ایران برای دوچرخه‌سواری آشنا شوید
 کالیبراسیون روشنایی تعصب Ben Patterson / IDG

می توانید با کشیدن پنج نقطه به چهار گوشه و بالای صفحه تلویزیون ، دوربین Govee را کالیبره کنید.

شایان ذکر است که نوار Govee همراه نیست کنترل از راه دور فیزیکی؛ در عوض ، شما باید آن را با استفاده از برنامه Govee Home کنترل کنید.

طریقه استفاده

پس از اینکه اتصالات Bluetooth و Wi-Fi Govee مشخص شد ، می توانید بازی را با حالت های روشنایی آن شروع کنید. در ابتدایی ترین سطح ، می توانید بین هشت ایستگاه از پیش تعیین شده رنگ جابجا شوید ، یا از یک جفت کشویی برای تنظیم یک رنگ استفاده کنید.

Govee همچنین هشت صحنه روشنایی را ارائه می دهد ، از طلوع آفتاب و غروب خورشید گرفته تا شمعدان و برف. به عنوان مثال طلوع آفتاب ، به آرامی (و بارها و بارها) درخشش گرم محو می شود ، در حالی که Snowflake بیشتر ظاهری جالب و ضربان آور دارد. همچنین می توانید صحنه های نورپردازی سفارشی با رنگ ها و جلوه های خود ایجاد کنید.

در مرحله بعدی یک حالت موسیقی است که از یک میکروفون داخلی برای همگام سازی چراغ ها با هر موسیقی (یا اصلاً سروصدا در واقع) استفاده می کند. چهار تنظیم موسیقی (پرانرژی ، ریتم ، طیف و رولینگ) انواع جلوه های ضربان آور را صدا می کنند و نتایج آن چشم پوشی و خوشایند جمعیت است.

سرانجام به دوره اصلی می رسیم: همگام سازی ویدیو ، که می توانید آن را فعال کنید. با ضربه زدن بر روی دکمه Video در رابط Govee Home. هنگامی که دکمه را ضربه بزنید (و با فرض اینکه دوربین Govee را به طور صحیح کالیبره کرده اید) ، چراغ های Govee باید همگام سازی را با عملکرد روی صفحه تلویزیون خود شروع کنند.

Performance

با تمام نصب و راه اندازی ما ، تمام می شود چگونه Govee چراغ تعصب یک بار همگام سازی با تلویزیون شما به نظر می رسد؟ خوب ، این بستگی دارد.

 آواتار روشنایی تعصب govee 1 Ben Patterson / IDG

جلوه های همگام سازی Govee با فیلم هایی مانند آواتار ، که دارای رنگ های بزرگ و جسورانه است ، بهترین کار را انجام داد.

من هنگام تماشای فیلم ها و نمایش های تمام صفحه (یا نسبت ابعاد 1.85: 1) بهترین نتیجه را کسب کردم که بیشترین عکس را به دوربین Govee برای اسکن می دهد. Govee همچنین رنگهای روشن و جسورانه را دوست دارد. فهمیدم که گوو به خصوص با آواتار جیمز کامرون (که با نسبت تصویر 1: 1.85 در ویدیوی خانگی ارائه شده است) به خوبی کار کرده است ، با درخت بنفش روح و حمله بزرگ ناو در نزدیکی انتهای فیلم که دارای لکه های بزرگ و چند رنگی روی دیوار است. گفته می شود ، گاو کمی تلاش می کند تا از صحنه عمل جلوگیری کند و چراغها گاهی اوقات انتخاب های رنگی عجیب و غریب را انجام می دهند.

 روشنایی تعصب را بیگانه می خواند Ben Patterson / IDG [19659007] Govee با فیلم هایی مانند بیگانه که دارای کام کاملاً رنگی تر بودند ، زمان سخت تری داشت. اگر شک دارید ، نوار روشنایی Govee به سمت رنگهای آبی و بنفش گرایش پیدا می کند.

برای فیلم ها و نمایش هایی با رنگ های خیره کننده ، با این حال ، جلوه های نورپردازی Govee بسیار فرومایه می شود. هنگامی که فضانوردان محکوم در حال کشف کشتی مستقر در بیگانه بودند ، نوار نور Govee تمایل داشت که در یک رنگ بنفش مایل به آبی پارک شود ، هرچند که در نزدیکی نمایشگرهای نوسان CRT ، چراغها دوباره می خیزند. همان اتفاقی افتاد که ران هوارد و دوستانش در گرافیتی آمریکایی در اتومبیل های خود حرکت کردند. بنفش و بلوز بیشتر. حتی روح سیاه و سفید روانی درمان آبی را انجام داد ، اثری که احتمالاً تصدیقش آن را تایید نمی کند.

برای منصفانه بودن ، تلویزیون خاص من می تواند تا حدودی مقصر باشد. صفحه 46 اینچ نه تنها از حداقل 55 اینچی توصیه شده ، بلکه حاوی حاشیه های بزرگی است که دوربین Govee را به اندازه چهار اینچ از تصویر واقعی ، چهار برابر می کند و یا در صورت داشتن صفحه عریض به 7 اینچ نزدیک تر (2.35 : 1 یا بیشتر) فیلم هایی که دارای جعبه نامه هستند.

در هر صورت ، دوربین Govee به تنظیم تلویزیون خاص شما حساس است ، به این معنی که مسافت پیموده شده شما از نظر عملکرد همگام سازی آن متفاوت خواهد بود.

فراتر از همگام سازی تلویزیون آن. توانایی های موجود ، کیت روشنایی تعصب Govee همچنین با تقویت نور کلی محیط در اتاق بدون ریختن نور به طور مستقیم روی صفحه ، باعث کاهش فشار چشم می شود. چراغها همچنین کنتراست ظاهری تلویزیون شما را تقویت می کنند ، اما رنگهای ضربان دار و روشن نیز می توانند اثر تحریف رنگهای واقعی در تصویر را داشته باشند ، ضمن اینکه جزئیات را از مناطق تاریکتر صفحه نمایش نیز سرقت می کنند.

خط پایین

Govee DreamColor تلویزیون با الکسا یکی از کم هزینه ترین کیت های روشنایی تعصب است که ما دیدیم که قابلیت همگام سازی با صفحه نمایش شما را دارد ، اما عملکرد آن بسته به آنچه ما در حال تماشای هستیم ، متفاوت است. اگر تصمیم دارید که به Govee امتحان کنید ، انتظارات خود را بررسی کنید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image