علمی و فناوری

Google Pixel 4 به روزرسانی ماهانه Android را به موقع دریافت نمی کند و این یک مشکل است

Google چه می دهد؟ این روز 8 نوامبر است و به روزرسانی امنیتی نوامبر آندروید اکنون بیش از چهار روز گذشته است. این شامل تکه های معمول و همچنین بهبود دوربین و نمایشگر صاف است که باید برخی از مواردی را که هنگام بررسی گوشی در ماه گذشته داشتم برطرف کند. این خبر خوب است.

خبر بد این است که پیکسل 4 XL من هنوز آن را بدست نیاورده است. دکمه بررسی به روزرسانی ها را مجدداً راه اندازی کرده ام و زدم. نکته ناامید کننده تر این است که پیکسل 3 من آن را دارد .

و من تنها نیستم. موضوع در حال رشد در انجمن های راهنمای تلفن پیکسل بود که سرانجام توسط یک متخصص محصولات طلایی مطرح شد ، که به عنوان "اعضای قابل اعتماد و مشارکت کننده آگاه و فعال" توصیف می شوند. "پنجشنبه شب ، آنها پاسخ تندی به صد توضیحات: "به روزرسانی به پایان رسیده است و باید آن را طی چند هفته آینده مشاهده کنید."

همچنین بخوانید:  جذاب‌ترین جشنواره‌های ترکیه‌ای که ارزش سفر کردن دارند

این به سختی اطمینان بخش است. با توجه به تعداد زیادی از مشکلات پیکسل 4 ، پذیرندگان اولیه احتمالاً در کمی منتظر رسیدن به روزرسانی ها هستند. اما ظاهرا جدیدترین تلفن در حال حاضر برای Google اولویت ندارد. اندروید مشکلات مربوط به تکه تکه شدن و به روزرسانی های کافی را دارد و قرار است پیکسل نمونه ای از نحوه انجام درست آن باشد.

من آن را دریافت نمی کنم. اکنون که نسخه اصلی پیکسل به وضعیت پایان عمر رسیده است ، گوگل دقیقاً شش تلفن دارد که هر بار نسخه جدید اندرویدی منتشر می شود ، بروزرسانی می کند. شش ، همین از طرف دیگر ، اپل به روزرسانی های iOS خود را به دو برابر تعداد مدل ها و صدها میلیون تلفن به طور هم زمان و بدون نقص ارائه می دهد.

همچنین بخوانید:  سرویس استریم بازی گوگل چگونه پنج صنعت مختلف را متحول می‌کند

بنابراین ، اینجا مسئله چیست؟ یکی از دلایل اصلی خرید تلفن پیکسل نوید به روزرسانی به موقع برای چندین سال است ، نه یک حرکت آهسته که وقتی گوگل احساس ارسال آن را پیدا می کند ، سریع نیست. وقتی صاحبان پیکسل به درستی شروع به شکایت می کنند ، ما انتظار پاسخ سواره را نداریم. اگر قبلاً پیکسل 4 را توصیه نمی کردید ، اگر به روزرسانی ها به موقع وارد نشوند ، انجام این کار تقریبا غیرممکن است.

حدس من این است که بروزرسانی ها اوایل هفته آینده وارد می شوند و ما همه را فراموش خواهیم کرد. اما با وجود تردید در بررسی های بد و مشکلات بیشماری که نیاز به رفع آن دارید ، فکر می کنید گوگل برای ارائه به روزرسانی های پیکسل 4 عجله می کند ، به خصوص با کاهش قیمت جمعه آینده. ظاهراً این طور نیست.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image