علمی و فناوری

Google می خواهد Steam را به Chromebooks بیاورد

طرفداران Chromebook از سال Google Stadia را در ماه نوامبر راه اندازی کرده اند ، اما گزارش جدیدی از پلیس آندروید ادعا می کند که ممکن است موارد بیشتری ادامه یابد. طبق مصاحبه ای که با کان لیو ، مدیر مدیریت محصول برای سیستم عامل Chrome انجام شده ، Google نیز در تلاش است تا پشتیبانی بخار را به Chromebooks ارائه دهد.

اعطا شد ، این گوگل است که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، بنابراین همه چیز تعجب آور نیست که آنها در حال کار بر روی ویژگی های عمده ای هستید که ممکن است منتشر شود یا ممکن است منتشر نشود. اما با توجه به ارزش چهره ، این یک نکته جالب توجه است. مشخص نیست که آیا Google در رابطه مستقیم با Valve کار می کند یا پشتیبانی Steam حتی به عنوان یک ویژگی رسمی راه اندازی می شود ، اما لیو پیشنهاد کرد که Google قطعاً در مورد این پروژه جدی است.

همچنین بخوانید:  TENAA فاش می کند Redmi Note 8 دارای 8 گیگابایت رم + 256 گیگابایت است

همانطور که پلیس آندروید گزارش می دهد ، با ضربه زدن به Chrome می توان پشتیبانی را فعال کرد. سازگاری سیستم عامل لینوکس ، بر خلاف نحوه عملکرد مشتری Steam Linux نمی تواند با استفاده از لایه سازگاری Crostini Linux روی Chromebooks اجرا شود. اما با توجه به این که گیمرها به آن گواهی می دهند ، از نظر فنی ممکن نیست به سختی بدان معنی باشد که این یک راه حل مناسب برای بازی های واقعی است. اما ابتدایی ترین بازی های سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل. اما لیو به پلیس آندروید می گوید که Google گزینه های بالاتر Chromebook را نیز ارائه می دهد: "لیو گفت ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این تغییر را تغییر دهد: Chromebook های قدرتمندتر ، به ویژه AMD Chromebooks ، قدرتمندتر هستند. لیو به صراحت تأیید نمی کند که هر یک از این مدل ها حاوی گرافیک های گرافیکی Radeon هستند ، اما به ما گفت که با ما باشید. "

همچنین بخوانید:  رتبه بندی شایعات راه اندازی مایکروسافت Surface: چه چیزی ممکن است ، چه نیست

این همان جذاب است از شایعه Steam. حتی بالاترین سطح Chromebook نیز دارای GPU است که مورد نظر زیادی باقی مانده است ، بنابراین یک Chromebook با گرافیک گرافیکی Radeon باعث افزایش عمده عملکرد می شود. اگر پشتیبانی Steam چیزی است که Google و Valve به روشی واقعی راه اندازی می کنند ، آن دسته از مشخصات مورد نیاز برای اجرای صحیح آن ، همراه با فضای بیشتر محلی هستند. پلیس آندروید خاطرنشان می کند که لیو هیچ شایعه ای درباره گرافیک پیشرفته در Chromebook ها تأیید نمی کند.

اما طرفداران Chromebook مطمئناً دلیلی دارند که از آینده هیجان زده شوند. در حالی که نقشه راه Google دقیقاً صاف نبوده است ، با پشتیبانی از رایانه لوحی و برنامه های Android که سعی در جبران آن دارند ، این نکته جالب است که بدانید Google از Chromebooks بیشتر از دستگاههای یکبار مصرف پایین استفاده نکرده است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image