علمی و فناوری

GOG Galaxy 2.0 دست: تنها پرتاب بازی شما نیاز دارید؟ هنوز، اما شاید روزی

در حالیکه سوپاپ Valve و Epic در برابر برتری فروشگاه ها قرار گرفته است، یک نبرد دیگری وجود دارد که به آرامی بوجود می آید. همانطور که شکایات علیه گسترش تعداد فروشگاه ها مطرح می شود، فرصتی برای کسی وجود دارد که بتواند از فروشگاه اینترنتی استفاده کند. من در مورد لانچر صحبت می کنم که تمام پرتاب های دیگر را به هم متصل می کند، یک پرتاب کننده که همه آنها را کنترل می کند و در تاریکی هارد دیسک شما آنها را به هم متصل می کند .

و GOG گرفته شده است به زودی در آن شلیک کرد. در حال ساختن پرتاب Galaxy خود، که بعدها فقط یک مخزن و خودکار به روز رسانی برای کتابخانه GOG خود بود، در حال حاضر شروع "Galaxy 2.0" به چند انتخاب، از جمله ما. من هفته گذشته یا آزمایشهای لازم را انجام دادم تا ببینم آیا آماده هستم که پرتابگر را خنثی کنم.

حکم؟ این روزهای اولیه است و کینکس GOG نیاز به کار دارد – برخی از تو رفتگی در دیوار، برخی از گسترده تر، اما Galaxy 2.0 پیشنهاد جالب و جذاب ارائه می دهد.

راه اندازی

شروع به کار آسان تر از انتظار من است. GOG نه تنها پرتاب است که اجازه می دهد بازی از خدمات دیگر، اما معمولا اجرای بسیار غم انگیز است. به عنوان مثال، تابع «اضافه کردن یک بازی غیر Steam» Steam، هر برنامه را بر روی هارد دیسک شما اسکن می کند و به جز ایجاد یک میانبر خاص Steam در کتابخانه بازی شما. Galaxy 2.0 ” width=”1200″ height=”665″ data-imageid=”100801207″ data-license=”IDG”/> IDG / Hayden Dingman

Galaxy 2.0 یک فرایند خودکار تر است. در ابتدا شما فقط کتابخانه GOG خود را مشاهده خواهید کرد، فرض کنید شما یکی را داشته باشید. این کار همانند پرتاب اصلی کهکشان در این زمینه است.

اما از شما خواسته شده است که «اضافه کردن بازی ها و دوستان» نیز داشته باشید. برخی از این اتصالات شخص ثالث بالقوه رسمی هستند، ایجاد شده و توسط GOG پشتیبانی می شوند، هر چند که در حال حاضر این لیست فقط Xbox Live را شامل می شود و حتی در واقع شما اجازه دسترسی به بازی های Xbox Play Anywhere خود را ندارید

همچنین بخوانید:  اپل موزیک همچنان با سرعت رشد می‌کند

The بخش بزرگی از ارتباطات Galaxy 2.0 توسط جامعه با استفاده از SDK GOG برای اجرای قلابهای مناسب ساخته شده است و در حال حاضر یک افزونه پرطرفدار پس از فروش وجود دارد که در Galaxy 2.0 به عنوان «Integration Communities – Popular» ارائه شده است. Steam، Battle.net، Epic Games Store، Uplay، Origin و بیشتر می توانید از طریق این کانال های شبه رسمی اضافه کنید. این همه چیزهایی است که می خواهید، و یا حداقل هر چیزی که شما مجبور به استفاده از زمانی که شما نمی توانید از Steam استفاده کنید. بله، من شما را می بینم

 GOG Galaxy 2.0 IDG / Hayden Dingman

ورود به سیستم طول می کشد ثانیه، هر ارائه دهنده درخواست اعتبار خود را به صورت جداگانه. هنگامی که Galaxy 2.0 مجاز است، یک یادداشت در پایین مشاهده خواهید کرد که می گوید کتابخانه شما "Importing" است، هرچند حتی با یک کتابخانه Steam در هزاران، این مقدار بیشتر از یک دقیقه یا دو دقیقه طول می کشد. و سپس شما انجام می شود، آزاد برای دیدن هر و همه بازی های خود را از طریق GOG، به مرتب سازی بر اساس حروف الفبا در یک لیست بلند و یا تقسیم آنها را از فروشگاه، و به راحتی راه اندازی یکی که شما می خواهید.

اطلاعات غنی

آنها بیش از کلید های میانبر هستند. این چیزی است که در مورد Galaxy 2.0 تا کنون به من مربوط می شود. بازیهایی که از سرویسهای دیگر خریداری کردهاید مانند شهروندان درجه دو رفتار نمیشوند، همانطور که «بازیهای غیرواقعی» ذکر شده است.

 GOG Galaxy 2.0 IDG / Hayden Dingman

No Galaxy 2.0 pulls در تاریخ خود را با این بازی ها – ساعت مچی بازی Steam، داده های دستاورد و غیره. این یک منبع غنی در این زمینه است، حفظ اطلاعات مهم، حتی اگر شما تصمیم به استفاده از کهکشان 2.0 به عنوان پرتاب اولیه خود را.

همچنین به برخی از کاستی های Steam، به نظر من، نور می درخشد. بخار مفید است بخار دارای بسیاری از قابلیت های عالی است. بخار نیز نسبتا تاریخی است و می تواند از طراحی مجدد در مقیاس کامل استفاده کند. در حال حاضر، بدون اشاره به زمانی که آن را آزاد خواهد شد.

همچنین بخوانید:  تاثیر نامطلوب محیط کار سرد روی عملکرد زنان

در کنار Galaxy 2.0، که با کتابخانه Steam من کار می کند که به نظر می رسد واضح است در گذشته، اما نابغه در حال حاضر. به عنوان مثال، اجازه دادن به مرتب کردن بر اساس درصد موفقیت – البته! و با زمان بازی. Valve ردیابی این معیارها است، اما حتی اگر شما از لیست نمایش دقیقتر (و کمتر کاربردی) در Steam استفاده کنید، نمیتوانید بر اساس آنها مرتب کنید. این عالی است.

 GOG Galaxy 2.0 IDG / Hayden Dingman

و من به سرعت طرفداران ستاره های Galaxy 2.0 نیز هستم. آنها هر دو به عنوان یک راه برای به سرعت پیدا کردن بازی های مورد علاقه من و علامت که من آن را به پایان رسید. از همه مهمتر، آنها از کامپیوتر به کامپیوتر منتقل می شوند. Galaxy 2.0 را بر روی دو کامپیوتر مختلف نصب کردم، می توانستم از هر راه اندازی بر روی آن استفاده کنم، و می توانستم رتبه های ستاره ای را برای Epic Games Store تایید کنم. در حقیقت، تمام کتابخانه تجمعی، پرتابگر شما همیشه برای حساب GOG شما متصل است، حتی اگر مجبور شوید مجوزهای شخص ثالث خود را در رایانههای بعدی مجددا مجاز کنید.

روزهای اولیه

به این ترتیب، بیشتر باید انجام شود . با استفاده از GOG، بیشتر به تکیه بر جامعه برای توسعه ادغام تا کنون، پشتیبانی از هر و تمام ویژگی ها می تواند کمی مبهم است. به عنوان مثال، زمان نمایش کتابخانه Steam من بازی می کند اما (حداقل زمانی که من تست شده) تمام داده های دستاورد در صفر ذکر شده است.

شما همچنین می توانید برچسب ها را در GOG اضافه کنید، اما این تگ ها را مستقیما از Steam – برای من، با توجه به کتابخانه Steam من دقیق فهرست شده و مرتب شده است. این تنها باعث شده است که من کمتر به حرکت ادامه دهم، زیرا نمی خواهم بیش از یک دهه ارزش تسلیحات خسته کننده را در یک کپی کپی کنم.

 GOG Galaxy 2.0 IDG / Hayden Dingman

همچنین یک تحریک جزئی، در آن کهکشان 2.0 می تواند به عنوان برنامه های دیگر به عنوان مورد نیاز (شما هنوز هم نیاز به Uplay در حال اجرا به بازی بازی Uplay، به عنوان مثال)، اما پس از آن هنوز انجام نشده است. این ویژگی در منوی تنظیمات با یک راهنمای ابزار به زودی معرفی شده و به دلایل روشن است. Galaxy 2.0 می خواهد یک محیط بی نظیر باشد و نیاز به بستن سایر برنامه های کاربردی به صورت دستی این توهم را مختل می کند.

همچنین بخوانید:  بازی اکشن مارشال های فضایی Space Marshals v1.2.8

اما بدترین حالت برای من حداقل – و من می پذیرم که این ممکن است طاقچه باشد – این که Galaxy 2.0 پشتیبانی نمی کند هنوز هم امکان اشتراک گذاری خانواده Steam وجود دارد، و شما نمی توانید بیش از یک حساب از همان سرویس اضافه کنید. این بازی Family Share را لیست نمیکند، حتی اگر آنها نصب شده باشند ، که دوبار ناامید کننده است. همانطور که گفتم این احتمالا یک مورد طاقچه است، اما من استفاده گسترده از ویژگی های اشتراک خانواده Steam را به طور گسترده ای انجام می دهم و این تنها جلوگیری از رفتن به من است، با توجه به اینکه بازی های من خیلی زیاد است نه همه در یک محل

خط پایین

از سوی دیگر، GOG تأیید می کند که این یک بتا بسته است، کمی بیش از یک مدرک مفهومی است که تا به امروز در حال تکامل است و این درست است. از آنجایی که شروع به آزمایش کردم، نسخه ای به روز شده با برخی از رفع اشکالات و سایر پیشرفت های جزئی وجود دارد. من دلسوز هستم و مایلم تا حد زیادی نقاط ضعف خود را نادیده بگیرم و روی تصویر بزرگتر تمرکز کنم.

و عکس بزرگتر؟ من فکر می کنم این یک ایده شسته و رفته است. من لزوما نمی دانم که آیا GOG برای اولین بار در این نبرد آینده قرار دارد یا خیر، اما Galaxy 2.0 یکی از راه حل های احتمالی برای یک مشکل رو به رشد است و من کنجکاو هستم که آیا دیگران به دنبال آن هستند یا اینکه آیا ما همچنان در حال خواندن تعداد زیادی از پرتابگرها هستیم و سعی داریم انجام دهیم. به نظر می رسد ممکن است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image