علمی و فناوری

Galaxy S10 ارزش بیشتری را در یک ماه پس از راه اندازی از دست داده است، از آنجایی که آیفون XS در 9 ماه از دست رفته است!

BankmyCell اخیرا یک گزارش در مورد تخفیف گوشی های هوشمند برای سال 2018 منتشر کرده است که نشان می دهد که مدل های Galaxy S9 از لحاظ ارزش تجارت در میان سریعترین مدل های ناپایدار هستند. این شرکت گزارش دیگری را منتشر کرده است که جزئیات فروش مجدد Galaxy S10 در کنار Galaxy S10 اپل آخرین نسخه iPhone XS / XR را منتشر کرده است.

گزارش پیگیری امروز جزئیات روند فروش ارزش سهام Galaxy S10 و iPhone XS / XR را شرح می دهد. جالب است که توجه داشته باشید که پیش بینی ها برای مصرف کنندگان دشوار است، زیرا احتمالا در سال 2019، به خصوص برای سری Galaxy S10، احتمال کاهش ارزش تهاجمی در سال 2019 کاهش خواهد یافت. این گزارش نشان می دهد که Galaxy S10 در ماه اول ماه پس از عرضه، ارزش بیشتری را از دست داده است. مدل های سامسونگ کهکشان S10 در ماه اول آزادی 46.69 درصد کاهش یافته است در حالی که XS / XR در 9 ماه از انتشار 42.40 درصد از دست رفته است.

همچنین بخوانید:  دانشمندان شواهدی از عظیم‌ترین ابرنواختر تاریخ ثبت کردند

سامسونگ یک نسخه 1TB S10 را منتشر کرد اما ارزش آن را نداشت همانطور که نشان داده شده است که بیشترین زیان های مالی در ماه اول ثبت شده است، از قیمت اولیه 1600 دلار به 750 دلار رسیده و از دست دادن 850 دلار است. با این حال، Galaxy S10e در ماه اول (-53.3٪) بالاترین میزان استهلاک را داشت (-53.3٪).

همچنین آیفون XS / XR نیز کاهش قابل ملاحظه ای در ارزش داشت، با این تفاوت که آیفون XR (256 گیگابایت) در میان سه نوع ذخیره سازی در دسترس است.

نوع آیفون XS 512GB نیز دارای بیشترین زیان در ارزش پولی بود که از 1349 دلار به 706 دلار کاهش یافت. برای مدل های آیفون XS Max، همان سناریو نیز بازی کرد، با بزرگترین ضرر به نسخه 512 گیگابایتی رسید که قیمت آن از 1449 دلار به 801 دلار در هر 9 ماه کاهش یافت.

همچنین بخوانید:  وان پلاس 8 پرو ۱۳ رکورد جدید در DisplayMate به‌ثبت رساند

RITRONIC PICK: Xiaomi Mi Band 4 Go Up برای پیش سفارش در Giztop

این الگو از تخفیف گوشی های هوشمند است که حتی اگر نوع با بزرگترین ذخیره سازی ارائه می دهد بزرگترین ارزش برای پول در ابتدای، آنها را سریع تر در ارزش ارزش.

یکی دیگر از مهم است که ما می توانیم از گزارش این است که حتی اگر محدوده آیفون XS غلبه بر محدوده Galaxy S10 از لحاظ ارزش مجدد فروش باشد، این امر سبب جشن برای صاحبان اپل نمی شود. آیفون XS در عرض 9 ماه پس از راه اندازی، ارزش بسیار سریعتری نسبت به آیفون X دارد. در حقیقت، XS -13.85٪ را از آیفون X از دست داد

همچنین بخوانید:  iFixit نتایج کالبد‌شکافی مک‌بوک پرو جدید 13 اینچی را اعلام کرد

بنابراین، طوفانی شدید برای اپل و سامسونگ وجود دارد. هر دو شرکت همچنین بازار سهام خود را در برخی از بازارهای عمده مانند هند و چین دیده اند.

UP NEXT: Xiaomi از عظمت الهام چرخشی Self-balance of Mijia Ninebot

( منبع )

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image