علمی و فناوری

Full Nerd ep. 134: پردازنده Intel نسل دوم پردازنده Intel extravaganza

در این قسمت از فیلم کامل نرد ، گوردون اونگ ، برد بردو ، آلینا یی ، و آدام پاتریک موری به جدیدترین شایعات پردازنده CPU اینتل بپردازید – قبل از مدتی مکالمه با این نمک ، غلات نمکی بگیرید. این امر منطقی است ، زیرا نسل فعلی Core از نسل 10 نامیده می شود ، اما قوام برندسازی چیزی است که در سالهای اخیر به شدت از انویدیا و AMD فاقد آن بوده است. سپس اطلاعات نشت درباره تراشه های دسک تاپ نسل 10 اینتل را جدا می کنیم ، که شایعات منتشر شده در این ماه منتشر می شود و در ماه مه راه اندازی می شود. آنها به سرعت لعنتی به نظر می رسند و نیز ممکن است داغ باشد. آیا به روزرسانی 5.3 گیگاهرتز روند پیری 14 نانومتری اینتل کافی خواهد بود تا CPU های 3-Ryzen را از زیر پایه خود جدا کنید؟ ما پیش آگهی می کنیم.

همچنین بخوانید:  فروش Kingston A400 SSD 480GB SATA 3 و Netac N600S 512GB SSD

و مثل همیشه ، ما از شما ، بینندگان ، شنوندگان ، و اعضای اختلاف سوال کردیم. این بار واقعاً تعداد کمی از آنها. آیا می خواهیم بدانید سرگرمی های ما وقتی که ما در رایانه های عمیق آرنج نیستیم چیست؟

تمام این موارد را می توانید در فیلم جاسازی شده در بالا مشاهده کنید. همچنین می توانید قسمت کامل Nerd قسمت 134 را در YouTube تماشا کنید (در حالی که در آنجا عضو هستید در کانال عضو شوید) یا اگر ترجیح می دهید صدا را به تنهایی در Soundcloud گوش دهید.

با صحبت از صدا ، می توانید در [Full Nerd] در iTunes مشترک شوید (در صورت لذت بردن از نمایش ، لطفاً یک بررسی را ترک کنید). ما همچنین در Stitcher ، Google Play ، Spotify هستیم ، یا می توانید پادکست خواننده RSS مورد علاقه خود را به این آدرس اشاره کنید: http: // feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:226190044/sounds.rssociation19459006]

همچنین بخوانید:  پیشرانه دیزل یا برقی؛ کدام آلودگی کمتری دارند؟

سؤال مربوط به رایانه یا بازی مربوط به بازی دارید؟ به [ [email protected] ایمیل بفرستید و ما سعی خواهیم کرد در قسمت بعدی به آن پاسخ دهیم. همچنین می توانید در مباحث مربوط به رایانه شخصی بپیوندید و در مورد سرور Discord Full Nerd از ما سؤال کنید. سرانجام ، حتماً PCWorld را در Facebook ، YouTube و Twitch دنبال کنید تا قسمتهای آینده را به صورت زنده تماشا کنید و مغز ما را در زمان واقعی انتخاب کنید!

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  دریافت تخفیف های بزرگ بر روی گزینه های بالا از Xiaomi Mi 9 گوشی های هوشمند

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image