علمی و فناوری

Full Nerd ep. 120: پردازنده های AMD ، گرافیک های گسسته اینتل و نمونه های برگزیده CES ما

به عنوان خدمه کامل Nerd بپیوندید زیرا گوردون ماه اونگ ، آلینا یی ، آدام پاتریک موری و مهمان ویژه کیت می از WCCFTech درباره پرش AMD به لپ تاپ ها ، پرش اینتل به گرافیک های گسسته و سخت افزار مورد علاقه آنها از CES.

چقدر دیوانه می شود؟ کیت و گوردون درباره یک CPU Threadripper در یک "لپ تاپ" تردید می کنند و گوردون بهترین احساس خود را از الویس می دهد. اگر صدا را ترجیح می دهید تا رئیس شما نتواند خاموش شود ، می توانید آن را در Soundcloud گوش دهید.

صحبت از صدا ، شما می توانید در [Full Nerd] در iTunes مشترک شوید (در صورت لذت بردن از نمایش ، لطفاً یک بررسی را ترک کنید). ما همچنین در Stitcher ، Google Play هستیم ، یا می توانید پادکست خواننده RSS دلخواه خود را به این آدرس اشاره کنید: http://feeds.soundcloud.com/users/ soundcloud: کاربران: 226190044 / sounds.rss

همچنین بخوانید:  تبلت M10 Plus لنوو با پردازنده‌ی Helio P22T و صفحه نمایش ۱۰/۳ اینچی رونمایی شد

یک سوال مربوط به رایانه یا بازی مربوط به بازی دارید؟ به [ [email protected] ایمیل بفرستید و ما سعی خواهیم کرد در قسمت بعدی به آن پاسخ دهیم. همچنین می توانید در مباحث مربوط به رایانه شخصی بپیوندید و از ما در سرور Discord کامل نرد سؤال کنید. سرانجام ، حتماً PCWorld را در Facebook ، YouTube و Twitch دنبال کنید تا قسمتهای آینده را به صورت زنده تماشا کنید و مغز ما را در زمان واقعی انتخاب کنید!

توجه: وقتی چیزی را پس از کلیک کردن روی لینک ها در مقالات ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک درآمد کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر [پیوندهایوابستهوابسته ما را بخوانید.
همچنین بخوانید:  شاسی بلند رضوانی تانک 2020 رونمایی شد

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image